Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

1. spotkanie OWASP na Śląsku (OWASP Silesia)

Wydarzenie:
1. spotkanie OWASP na Śląsku (OWASP Silesia)
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
25.09.2019 (środa)
Godzina:
19:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Absurdalna
Adres:
Dworcowa 3
Strona www:
Opis:

OWASP Poland po raz pierwszy na Śląsku! Mamy nadzieję, że na stałe.

Otwieramy nowy rozdział dla zainteresowanych bezpieczeństwem aplikacji ze Śląska - cykliczne spotkania dotyczące bezpieczeństwa z prelekcjami i dyskusją dotyczącą szeroko pojętego bezpieczeństwa aplikacji.


Pierwsze spotkanie będzie bardzo informacyjne - zapraszamy absolutnie każdego zainteresowanego w jakimkolwiek stopniu bezpieczeństwem aplikacji lub programowaniem.


Podczas spotkania będzie możliwość porozmawiać i zadać pytania obecnym członkom OWASP Poland, a także posłuchać 2 prelekcji na temat bezpieczeństwa. Agenda pierwszego spotkania:


1. OWASP - co to jest, jak działamy, co robimy.

2. OWASP Top 10 & .NET


Tematy przedstawi Daniel Krasnokucki - inżynier bezpieczeństwa w zespole DevSecOps w firmie Equinix. Wieloletni programista i szkoleniowiec .Net z zamiłowaniem do bezpieczeństwa aplikacji. Na co dzień testuje i projektuje bezpieczeństwo aplikacji webowych zbudowanych w różnych technologiach, a także automatyzuje testy bezpieczeństwa w CI/CD. Obecnie mieszka w Katowicach, a jego rodzinnym i ukochanym miastem są Tychy.


3. iOS App Security


Prelekcję wygłosi Wojciech Reguła - starszy Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT w firmie SecuRing. Zawodowo zajmuje się testowaniem bezpieczeństwa aplikacji webowych i mobilnych, ze szczególnym naciskiem na system iOS. Jako Ślązak z pochodzenia twierdzi, że słynna maksyma security “dig deeper” jest znana w jego rodzinie od pokoleń. W wolnym czasie prowadzi infosec bloga https://wojciechregula.blog


Na uczestników czekają nagrody i niespodzianka od OWASP Poland (o tym na spotkaniu). Już teraz zapraszamy też do proponowania swoich tematów na następnych spotkaniach - możecie to zrobić tutaj: https://goo.gl/forms/BHdTGELgTxvkAQEt2.


Spotkania OWASP są darmowe i otwarte dla wszystkich.

Uczestnicy (1):
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia