en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

#20 Spotkanie OLMUG

Wydarzenie:
#20 Spotkanie OLMUG
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Data:
20.02.2020 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 10/14
Adres:
aleja Marszałka Józef a Piłsudskiego 10/14
Strona www:
Agenda:
  • 18:00 - Wprowadzenie do aplikacji multi-tenant w Azure - Kacper Świsłocki
  • 19:15 - DevSecOps - security all the way - Rafał Hryniewski


Opis:

UWAGA: Spotkanie odbędzie w nowym biurze firmy SoftwareHut, które mieści się centrum Dukat (Al. Piłsudskiego 10/14). Sala znajduje się po prawej stronie na piętrze -1, w części handlowej (na załączonym obrazku są oznaczone drzwi, którymi wchodzi się do tej części). Na poziom -1 można zjechać windą lub ruchomymi schodami.


18:00 - Wprowadzenie do aplikacji multi-tenant w Azure - Kacper Świsłocki


Opis prezentacji: Prezentacja będzie wprowadzeniem do multi - tenant. Przedstawię różnice pomiędzy single a multi tenant, a także przykłady zastosowań obu podejść. Omówię również usługi Azure, które można wykorzystać przy podejściu multi - tenant.


Opis prelegenta (Kacper Świsłocki): NET Developer w firmie Billennium, który w wolnych chwilach interesuje się kosmosem oraz lubi poznawać nowe technologie.


19:15 - DevSecOps - security all the way - Rafał Hryniewski


Opis prezentacji: Coraz bardziej zależy nam na przyspieszeniu developmentu i wypracowaniu procesów, które pozwolą nam dostarczyć gotowe rozwiązanie szybciej i sprawniej, zachowując przy tym wysoką jakość. Podejście DevSecOps niejako rozszerza DevOps stawiając nacisk na bezpieczeństwo. Po jego wdrożeniu w swojej organizacji nie zaskoczy Cię audyt i będziesz mieć pewność, że Twoja aplikacja spełnia wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa na każym etapie życia projektu. Na prezentacji powiem Ci czym jest DevSecOps, jak można wdrożyć jego praktyki do codziennej pracy, jakich narzędzi użyć do zwiększenia bezpieczeństwa aplikacji i co najważniejsze - po co w ogóle się tym zajmować. Wszystko to przy wykorzystaniu ogólnie dostępnych narzędzi i w chmurze


Opis prelegenta (Rafał Hryniewski): Na co dzień pracuję jako .NET Developer w Billennium. Oprócz tego zajmuję się chmurą, bazami danych i wszystkim co nowe i ciekawe. Jestem jednym z liderów Białostockiej Grupy .NET, Microsoft Azure User Group Poland w Białymstoku i jednym z organizatorów konferencji Programistok. Bywam też na przeróżnych spotkaniach w Polsce jako prelegent. Od czasu do czasu bloguję, a w wolnych chwilach sięgam po książki i komiksy lub zamieniam się w szalonego kucharza amatora.


Dziękujemy sponsorom grupy za pomoc w organizacji spotkań: SoftwareHut, JetBrains, Manning Publications.
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia