Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

4Developers Offline

4developers-offline
Wydarzenie:
4Developers Offline
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
27.11.2019 (środa)
Godzina:
08:00
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto
Adres:
Jana Heweliusza 22,
Strona www:
Facebook:
Opis:

Na zwieńczenie jesiennego sezonu eventów IT, organizatorzy 4Developers przygotowali coś specjalnego - zupełnie nową odsłonę znanego Wam Festiwalu. 4Developers Offline - najbardziej rozluźniona konferencja IT w Polsce - odbędzie się 27 listopada w Gdańsku.


Tuż po lokalnych edycjach Festiwalu, zakończonych premierową Satelitą w Poznaniu, przyszła kolej na coś zupełnie nowego. 4Developers OFFLINE ma łączyć jakość wygłaszanych prelekcji z niebanalną formułą. Podczas tej konferencji uczestnicy nie tylko zyskają pokłady wiedzy, ale również świetnie spędzą czas! W porze lunchu wykłady zostaną przeniesione… do baru!


 „Wychodzimy z sal wykładowych, po to, by integrować społeczności IT przy smacznym jedzeniu i trunkach” – ogłaszają organizatorzy Festiwalu.


Networking i interdyscyplinarność!


Na 4Developers OFFLINE uczestnicy będą mieli kilka ścieżek do wyboru. Interdyscyplinarność stała się już cechą charakterystyczną wszystkich wydarzeń odbywających się pod szyldem 4Developers. Podczas tej konferencji będzie można odwiedzić 3 ścieżki tematyczne: C++, Java oraz Mobile. Merytoryczne wykłady wygłosi ponad 20 speakerów!


Ponadto, organizatorzy stawiają na networking. 4Developers OFFLINE to idealne miejsce i czas, by nawiązać cenne znajomości, podzielić się praktyczną wiedzą oraz wymienić doświadczenia.


Jako Media Partner mamy dla Was rabat na bilety! 

Z kodem: CROSSWEB_10 zyskacie 10% zniżki!


Więcej informacji oraz bilety znajdziecie na stronie: https://4developers.org.pl/offline-2019/


Organizatorzy zachęcają również do śledzenia profilu na Facebooku @4Developers, na którym znajdziecie najświeższe aktualności oraz konkursy.


Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia