Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Agile Book Club #16: Agile IT Organization Design

Wydarzenie:
Agile Book Club #16: Agile IT Organization Design
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
27.05.2020 (środa)
Godzina:
17:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Rejestracja:
Strona www:
Opis:

aby móc w 100% skorzystać z naszego meetupu musisz zainstalować sobie appkę zooma, uczestniczenie przez przeglądarkę da Ci gorsze doświadczenie.


Zapraszam na szesnaste spotkanie Agile Book Clubu!


O meetupie:

Agile book club to Warszawska społeczność która cyklicznie spotyka się aby omawiać, dyskutować i komentować książki związane z tematami scruma, agile’a, zwinnego tworzenia produktów i nowoczesnego zarządzania.


Wartością która dajemy uczestnikom naszych spotkań jest możliwość krytycznego spojrzenia na koncepcje opisane w omawianych książkach poprzez dyskutowanie ich z innymi praktykami „zwinności”. Przychodząc na nasze spotkania dostajesz to samo i więcej niż gdybys sam przeczytał omawiana książkę.


O książce:

Agile IT org desing jest książką o tym jak projektować działy IT dużych firm aby osiągnąć prawdziwa, biznesową zwinność na poziomie koordynacji pracy setek osób.


Książka dotyka takich tematów jak:

- metafory których używamy myśląc o wytwarzaniu oprogramowanie

- tworzenie zespołów

- budżetowanie

- kultura

- komunikacja

- planowanie

- projekty vs produkty

- metryki


O prezentujących: Mariusz Orzelski + Maciej Sowiński


Mariusz Orzelski:

Przez ponad 20 lat doświadczeń w domenie IT przeszedł drogę od egzekucji bardzo różnorodnych projektów technologicznych w złożonych organizacjach - poprzez projekty innowacyjne i startupy - do uwalniania potencjału zespołów, liderów i całych organizacji. Pracował w wielu branżach, realizował projekty oraz prowadził zespoły dla uznanych marek jak: Orange, Citibank, PZU, Kredyt Bank, pwc, Sodexo, Bank BPH, inodev, PARP, Microsoft, Viacom, Roche


Maciej Sowiński:

Scrum Master i Agile Coach z 10 letnim doświadczeniem w zwinnej pracy, trener zwinności. Organizator konferencji AgileGames i meetupu Agile Book Club.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Podobne wydarzenia