Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Agile Book Club #19: Głaskologia

Wydarzenie:
Agile Book Club #19: Głaskologia
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
17.11.2020 (wtorek)
Godzina:
18:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Opis:

Zapraszam na dziewiętnaste spotkanie Agile Book Clubu!


O meetupie:

Agile book club to Warszawska społeczność która cyklicznie spotyka się aby omawiać, dyskutować i komentować książki związane z tematami scruma, agile’a, zwinnego tworzenia produktów i nowoczesnego zarządzania.


Wartością która dajemy uczestnikom naszych spotkań jest możliwość krytycznego spojrzenia na koncepcje opisane w omawianych książkach poprzez dyskutowanie ich z innymi praktykami „zwinności”. Przychodząc na nasze spotkania dostajesz to samo i więcej niż gdybys sam przeczytał omawiana książkę.


O książce:

Jak pozytywnie wpływać na innych i zwiększać przy tym swoją satysfakcję. Faktyczne reguły motywowania i rozumienia motywacji.


Jeżeli po przeczytaniu podtytułu książki myślisz, że to kolejna książka o motywacji, która niczego odkrywczego nie wniesie do Twojego życia, to jesteś w błędzie. Głaskologia nie jest taka jak inne książki tego typu. Jest wyjątkowa, konkretna i zabawna! Uczy i wskazuje jak dbać o relacje z innymi, jak pielęgnować to, co udało nam się już zbudować i jak tego nie stracić. Zachowania, które wskazuje Autor są nam często dobrze znane, bo przecież każdy potrafi prawić komplementy. Teoretycznie. W praktyce mało kto wie jak robić to dobrze i jak dobierać miłe słowa, by przynosiły efekty. Zamiast długich opisów i wyjaśnień, w książce jest wiele praktycznych przykładów, wyjaśnień badań i zabawnych komentarzy.


To książka, do której trzeba usiąść z mazakiem lub długopisem w ręce i podkreślać fragmenty, które dają nam wartość, mając nadzieję, że nie zaznaczymy wszystkiego!


Na najbliższym Agile Book Club podzielimy się z Wami naszymi refleksjami na temat Głaskologii, opowiadając o fragmentach, które dla nas były najbardziej wartościowe. Jeśli nie czytaliście, koniecznie sięgnijcie po tę pozycję! A gdy kubek czekolady jest już Wam znany - dołączcie by ponownie przejść przez świat motywacji i satysfakcji widziany okiem Miłosza Brzezińskiego.


Zapraszamy, Patrycja i Basia


O prezentujących:

Patrycja to Scrum Master nie tylko ze względu na zdobyte certyfikaty, ale głównie z zamiłowania do pracy z zespołami. Ceni sobie wartość płynącą z empirycznego podejścia i ciągły proces inspekcji i adaptacji. Obecnie pełni rolę Agile Coacha wspierając zespoły nie tylko w Scrumowych praktykach. Entuzjastka zwinnego świata, dzielenia się wiedzą i kreatywnego patrzenia na świat.


Basia pełni rolę managera zespołów związanych ze światem e-biznesu. Od lat związana ze społecznością Agile, pracowała jako Scrum Master, Project i Product Manager. Współautorka "Biblii e-biznesu 3.0". Pasjonatka ciągłego uczenia się, motywacji, budowania efektywnych zespołów i optymalizacji procesów.


Pewnej zimy, Basia i Patrycja doszły do wniosku, że dobrze im się ze sobą pracuje. Wtedy wykiełkował pomysł na dzielenie się wiedzą i pasją poprzez blog, warsztaty i szkolenia. Więcej o działalności dziewczyn można poczytać na www.agilehunters.com.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Podobne wydarzenia