en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Agile on the Boat #3

Wydarzenie:
Agile on the Boat #3
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
Tematyka:
Data:
07.06.2019 (piątek)
Godzina:
08:30
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Radisson Blu
Adres:
Jana Ewangelisty Purkyniego 10
Rejestracja:
Strona www:
Opis:

Już 7 czerwca rusza kolejna edycja Agile on the Boat! To unikatowa na skalę Polski konferencja Agile, którą wyróżnia praktyczna warsztatowa forma, pozwalająca lepiej opanować praktyczne umiejętności i narzędzia. Uczestnicy pracują w małych grupach, które pozwalają lepiej skupić się na celu ćwiczenia, a także nawiązać głębszą relację z prowadzącym i współuczestnikami. Wymiana praktycznej wiedzy jest znakomitym motywatorem, by po konferencji, z nowym zapałem zabrać się do usprawniania codziennej pracy.


W tym roku czekają na Was:


Kaja Kujawska

Kanban dla zespołów Scrumowych - po co, dla kogo, jak, czyli praktyczne ujęcie metody Kanbana dla zespołów Scrumowych oparte na wspólnych ćwiczeniach, dyskusjach i analizach.


Magdalena Baran

Tak, ale: ludzie i interakcje, czyli jaką konkretną receptę na kryzysy zespołów i organizacji proponują Liberating Structures.


Piotr Kuczyński

Organizational Psychotherapy - Jak pomóc Organizacji w zmienianiu się na lepsze, czyli Psychoterapia Organizacyjna jako samozwańcze podejście do zmiany w organizacji, stworzone i promowane przez Boba Marshalla.


Magdalena Firlit

Wildly Important Goals - zmiana organizacyjna poprzez cele, czyli zwinny leadership i przećwiczenie swoich celów organizacyjnych za pomocą 4 Disciplines of Execution.


Barbara Rogala i Patrycja Paszek

Od ogółu do szczegółu, czyli jak efektywnie budować MVP produktu, czyli praktyczne ćwiczenia dla Product Ownerów bazujące na Product Canvas, Event Storming oraz MoSCoW.


Tomasz Feliksik i Piotr Wieczerzak

Jak wspierać zespół w trudnych rozmowach? - komunikacja inspirowana modelem Nonviolent Communication, czyli budowanie relacji zamiast wymierzania feedbacku, łagodniejsze doświadczanie konfliktów i trudnych rozmów w zespole.


Sebastian Niewolik i Grzegorz Cejko

Lepsze i gorsze praktyki współpracy między zespołami scrumowymi, czyli pomysły na zorganizowanie współpracy między Zespołami Scrumowymi – np. zespoły Product Ownerów, zespoły analityków, zespoły integracyjne.


Agnieszka Małek

PUMY biznesu - techniki wizualnej prezentacji produktu, czyli techniki myślenia wizualnego i prezentacyjnego, sprzedaż produktu ze zwiększeniem stopnia świadomości i wpływu na sposób myślenia odbiorców.


Justyna Pindel

W rytmie Design Thinking, czyli intensywne doświadczenie z metodą Design Thinking, wykorzystanie jej w biznesie, przy tworzeniu innowacyjnych produktów, usług oraz wyjątkowych doświadczeń klienta.


Cena: 500 zł


Zapraszamy

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Wrocław

EPAM Systems
Software House

Katowice, Kraków, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław
technologie:
Python, Java, JavaScript, Oracle, .NET...
typ projektów:
projekty dla klientów
18 ofert pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Podobne wydarzenia