en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Agile Warsaw #218 [Warsztat] Flow is the King

Wydarzenie:
Agile Warsaw #218 [Warsztat] Flow is the King
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
Tematyka:
Data:
07.12.2020 (poniedziałek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Opis:

Informacje o warsztacie!


Liczba uczestników warsztatu jest ograniczona.

Zainteresowanych udziałem w warsztacie prosimy o udzieleni odpowiedzi na pytania, jakie pojawią gdy będziecie zgłaszali swoje zainteresowanie uczestnictwem. Odpowiedzi na te pytania będą podstawą wyboru członków zespołów rywalizujących w grze.

Termin zgłoszeń na warsztat: piątek 13 listopada, godzina 13:13.

Osoby które będą uczestniczyły w grze otrzymają informację najpóźniej w sobotę 14 listopada o godz. 20:00. Aby brać udział w grze trzeba mieć konto w Trello.


Warsztat: "Flow is the King"


Już Napoleon na pytanie czego potrzeba do zwycięstwa w wojnie odpowiedział: po pierwsze flow, po drugie flow, po trzecie … flow. Podczas warsztatu - idąc tropem Napoleona - kilkuosobowe zespoły będą rywalizować w grze „Flow is the King” o najlepsze rezultaty biznesowe swojej pracy.

Poznacie, precyzyjniej mówiąc doświadczycie czym jest angielski flow, czyli po polsku przepływ, odkryjecie co go utrudnia i wymyślicie co trzeba (z)robić by dzięki płynnemu i stabilnemu przepływowi uzyskać ponad oczekiwane rezultaty biznesowe. Odkryjecie potęgę doskonalenia we współpracy, jak i współpracy w doskonaleniu, a także potęgę ewolucji drogą eksperymentów. I może też poznacie najważniejsze miary przepływu.

Będzie się działo.


Grę poprowadzi zespól w składzie:


Dr Jerzy Stawicki | https://www.linkedin.com/in/jerzy-stawicki-5336ba


Konsultant i trener w obszarze zarządzania i przywództwa, zarządzania projektami i portfelem projektów oraz metod zwinnych z ponad 25-letnim doświadczeniem. Pomaga menedżerom, zespołom i firmom pracować mądrzej i efektywniej. Fan łączenia metod tradycyjnych, zwinnych oraz TOC i łańcucha krytycznego w zarządzaniu projektami. Wielki miłośnik metody Kanban. Współtwórca Akademii Per Se. Podróżnik i praktykujący stoik.


Rafał Zalewski | https://www.linkedin.com/in/rafalzalewski/


Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami IT i tworzeniu oprogramowania. Były programista, posiada silne zaplecze techniczne na temat wielu języków programowania, baz danych, urządzeń mobilnych i rozwiązań chmurowych. Posiada bardzo dobre umiejętności organizacyjne, umiejętność zrozumienia złożonych informacji, oceny wymagań i zrozumienia wymagań biznesowych. Współtwórca Akademii Per Se. Fan książek „High Output Management” Andrew S. Grove i „Negotiation Genius” Deepak Malhotra.


Maciej Jarosz | https://www.linkedin.com/in/maciekjarosz/


Jest przedsiębiorcą w ramach Global Entrepreneurs, ambasadorem DevOps Institute, trenerem DevOps, Liberating Structures oraz facylitacji biznesowej. Od stycznia 2019 organizuje wydarzenia Liberating Structures tak w Polsce jak i poza. Twórca piewszej w Polsce formuły Warsztatu Immersyjnego Liberating Structures. Wcześniej zajmował się zarządzaniem SLA (ITIL) oraz pracował jako Scrum Master. Z ciekawostek - posiad 15 certyfikatów.


Anna Krystyna Sikorska | www.linkedin.com/in/annasikorska1


Trener i konsultant Tameflow - czyli podejścia gdzie Flow jest rzeczywiście najważniejszy (King, Queen or Supreme Being) ponieważ jesteśmy skoncentrowani na osiągnięciu najwyższej wydajności organizacyjnej przy zachowaniu dobrego samopoczucia wszystkich członków zespołu (Tameflow is the Philosopher King).


Warsztat kierowany jest dla menedżerów i liderów zespołów zarządzających projektami i produktami zarówno w świecie IT, jak i w świecie biznesu z dala od IT. Także dla członków zespołów projektowych. Dla wszystkich, którzy chcą poznać zasady flow – czyli przepływu – i dzięki ich zastosowaniu chcą pracować mądrzej, pracować efektywniej i we współpracy doskonalić swój system pracy.


Zajrzyjcie do naszego FAQ: https://agilewarsaw.com/faq/


Pozdrawiamy!

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia