en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Geek Girls Carrots Kraków #1

Wydarzenie:
Geek Girls Carrots &nbsp; &nbsp; Kraków #1
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Data:
09.11.2012 (piątek)
Godzina:
19:00
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Kompany
Adres:
ul. Berka Joselewicza 21
Strona www:
Facebook:
Opis:
Geek Girls Carrots jest społecznością kobiet, które kochają nowe technologie. Misją społeczności jest promowanie kobiet w IT, networking i samorozwój oraz zachęcanie kobiet do podejmowania wyzwań w branżach związanych z nowymi technologiami. Geek Girls Carots dalej się rozwija i poszerza miasta w których odbywają się te spotkania.  Do Warszawy,  Wrocławia, Białegostoku oraz  Szczecina już 9 listopada dołączy  Kraków. Spotkanie jest darmowe.  Po wcześniejszej rejestracji. Organizatorką GGC Kraków jest Anna Błaszczyk. Zapraszam na wywiad z Anna Błaszczyk oraz na podsumowanie tego wydarzenia.     Agenda: 19:00 Powitanie: - Ania Błaszczyk, liderka krakowskich GGC, - Kamila Sidor, CEO i Założycielka Geek Girls Carrots, - Łukasz Pułka CEO KOMPANY, 19:20 Agata Mazur: CEO Applicake, TEDxKrakow, Future Simple, 19:40 Katarzyna Budzyńska: HR Specialist J-Labs Kraków. 20:00 Networking, 21:00 Afterparty w klubie Literki ul. Berka Joselewicza 21   Prelegentki krakowskiego spotkania:
  • Kamila Sidor – założycielka Geek Girls Carrots. oragnizowała pierwszy Startup Weekend w Polsce i zarządzała akceleratorem startupów technologicznych GammaRebels. Kamila ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie (Zarządzanie i Marketing, 2009). Obecnie jest głównym inwestorem w startupieMotivapps.
  • Agata Mazur – Agata jest programistką. Prowadzi wspólnie ze znajomymi firmę Applicake, która zajmuje się tworzeniem aplikacji w Ruby on Rails. Organizuje imprezy TEDxKraków oraz warsztaty Amusing Workshop, czyli spotkania i pokazy inspirujące nowe działania i rozwój.
  • Katarzyna Budzyńska – Kasia jest specjalistką HR w firmie J-LABS Software Specialist. Ukończyła studia z zakresu socjologii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim. Kasia przedstawi nam wizerunek kobiet w social media – powie o tym jak powinny tworzyć swoje profile, tak by były zauważalne przez rekruterów. Pokaże także realne wypowiedzi mężczyzn na temat kobiet w branży IT!
  Crossweb jest patronem medialnym tego wydarzenia.
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Kraków

Schibsted
Software House

Kraków, Trójmiasto
technologie:
,
1 oferta pracy
 
Codesushi
Software House

Kraków
technologie:
,
3 oferty pracy
 
VSoft
Software House

Kraków
technologie:
,
2 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>

Podobne wydarzenia