en

Zaloguj się

close
Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Infografiki - od teorii do praktyki

Wydarzenie:
Infografiki - od teorii do praktyki
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Tematyka:
Data:
14.11.2017 (wtorek)
Godzina:
17:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Rejestracja:
Facebook:
Prelegenci:
Opis:

Co charakteryzuje świetne, a co złe infografiki? Po co w ogóle stosuje się wizualne metafory? Jak stworzyć infografikę, którą można wykorzystać w komunikacji biznesu? Jakie programy i aplikacje wspomogą tworzenie infografik?

Zapraszamy na warsztaty Infografiki od teorii do praktyki. Podczas spotkania dowiesz się, jaki wpływ na procesy poznawcze mają infografiki. Przeanalizujesz anatomię infografik na przykładach. Przećwiczysz samodzielnie, jak i w małych zespołach praktyczne umiejętności tworzenia infografik.


Dla kogo?

Warsztaty skierowane są do osób, które chciałyby nauczyć się samodzielnie tworzyć proste projekty wizualizacji danych. Zapraszamy przede wszystkim tych, którzy zajmują się komunikacją (np. właścicieli małych firm), a nie mają doświadczenia w samodzielnym tworzeniu infografik.


Warsztaty poprowadzi Anna Gumkowska. Od 8 bada i specjalizuje się w kreatywnym uczeniu i zapamiętywaniu z użyciem wizualnych środków i autorskich technik (m.in. w Japonii). Od 5 lat specjalizuje się w projektowaniu i deweloperce interaktywnych szkoleń online (m.in. dla Leroy Merlin, JYSK, Thomson Reuters, 3Shape, e-learning.pl). Teraz kończy pisanie pracy podyplomowej, w której bada wpływ infografik i wizualizacji danych. Fascynuje ją zarówno ludzki mózg jak i sztuczna inteligencja, VR/AR.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Trójmiasto

Schibsted Tech Polska
Software House

Kraków, Trójmiasto
technologie:
,
3 oferty pracy
 
Droptica
Software House

Rzeszów, Trójmiasto, Wrocław
technologie:
,
4 oferty pracy
 
Asseco Poland S.A.
Firma technologiczna

Białystok, Bielsko - Biała, Bydgoszcz, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Mielec, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Sanok, Szczecin, Tarnów, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Łódź
technologie:
,
10 ofert pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>

Podobne wydarzenia