Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Jak oswoić szefa, zarząd i firmową politykę?

Wydarzenie:
Jak oswoić szefa, zarząd i firmową politykę?
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
10.12.2020 (czwartek)
Godzina:
20:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Opis:

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu "Zero BS po godzinach", czyli wieczorne, luźniejsze rozmowy, w których staramy się konstruktywnie i ku uciesze widzów spierać z zaproszonymi gośćmi na ciekawe tematy.


Moment podzielenia się z Wami wynikami ogólnopolskiego badania przeprowadzonego wśród kierowników i koordynatorów projektów już tuż, tuż, tym samym przyszedł czas na pierwszy live poświęcony bolączkom liderów, kierowników projektów.


Z Przemkiem porozmawiamy sobie o tym jak oswoić szefa, zarząd i politykę firmową, czyli sprawić, by jedli nam z ręki. A tak na serio - spróbujemy dowiedzieć się:

- Czemu kierownictwo stawia "ścianę" między sobą pracownikami?

- Jak sprawić, by szefostwo chciało nas wysłuchać?

- Czy każda próba wprowadzenia zmian jest skazana na porażkę?


DYSKUTOWAĆ I SPIERAĆ SIĘ BĘDĄ


Przemysław Surma: Zarządzaniem projektami zajmuje się od kilkunastu lat w branży IT i Digital, głównie w dużych, międzynarodowych projektach. Od 2016 koordynuje pracę zespołu Product Ownerów wdrażąjących na rynek europejski rozwiązania eCommerce (m,in. oparte na SAP Hybris), jak i inne aplikacje webowe i mobilne. Do swoich działów zrekrutował kilkadziesiąt osób, co oznacza kilkaset rozmów kwalfikacyjnych i tysiące przejrzanych CV.

https://www.linkedin.com/in/przemyslaw-surma-000/


Igor Mróz: Doświadczony Project Manager a także krzewiciel filozofii antykruchości. Założyciel Zero Bullshit Management. Nie lubi długich notek biograficznych. Jego zdaniem mało kto je czyta i szkoda lasu. Kiedy widzi w BIO jakiegoś eksperta długą listę ukończonych kursów i zdobytych certyfikatów, zawsze przypomina sobie wszystkich beznadziejnych menedżerów, jakich spotkał na swojej drodze i którzy też je mieli.

https://www.linkedin.com/in/igormroz/


GDZIE, JAK


  • Online przez ZOOM: możesz dolewać oliwy do ognia i zadawać nam pytania, ale wymaga rejestracji
  • LIVE YouTube: tu nie odpowiadamy na pytania, ale nie musisz się rejestrować, transmisja na naszym kanale zerobs.pl/yt Profile pracodawców

Podobne wydarzenia