Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

meet.js Łódź - #20

Wydarzenie:
meet.js Łódź - #20
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
23.05.2017 (wtorek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
6 Dzielnica
Adres:
Piotrkowskiej 102
Strona www:
Opis:
W maju Meet.js Łodź uderza ponownie! Tym razem 3 szybkie prelekcje: programowanie funkcyjne, node.js oraz nowość, temat który wybiorą uczestnicy! Widzimy się już 23.05, o 18:00 w 6-tej Dzielnicy. Sponsorem spotkania będzie firma Gabi.
  • Functions, functions, functions - 30 min.
    Functional programming is becoming more and more popular. Let's see how that affects JS world. We'll begin from the ground up taking a lot about function, higher-order, currying, compose. We'll see how functional style can improve our codebase, make it more readable or simplify complex problems. 
Bartłomiej Witczak - Bartek believes there is no silver bullet. Everyday he learns new things and test different tools to be able to pick right tool for particular job. After more than 6 years experience both in startups and enterprise companies, he obtained technical knowledge and understood that teamwork is key aspect. // Przerwa na networking 
  • Gabi case study: web scraping przy użycie node.js - 30 min.
    Dlaczego node.js to wymarzone środowisko do szybkiej budowy mikroserwisów do ekstrakcji informacji ze zróżnicowanych technologicznie i wielowarstwowych portali - na praktycznym przykładzie ze startupu Gabi. 
Paweł Olszewski - w 1996 założył z kolegami AMG.net w Łodzi. Jako CTO rozwinął z czasem 200-osobowy zespół technologiczny. Po 13 latach wziął urlop od technologii i wrócił do starej pasji - muzyki. Po szkole jazzowej w Berlinie dołączył do zespołu Izy Lach (podopiecznej Snoop Dogga) i wystąpił na ponad 100 koncertach w Europie i USA. Od pół roku CTO i współzałożyciel w Gabi, nowym startupie z branży insure-tech z San Francisco.
  •  // Przerwa na networking 
  • Call For Papers - 30 min. 
 Trwa Call for Papers, możesz głosować na ulubionych prelegentów oraz zgłaszać własne propozycje tutaj: https://github.com/meetjspl/lodz/issues?q=is%3Aopen+is%3Aissue+label%3ACFP
 Na zgłoszenia czekamy do 16. maja do godziny 18:00. Propozycja z największą liczbą łapek w górę zostanie wybrana na najbliższe spotkanie.

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia