Crossweb
<< Wróć do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

TechKlub Kielce

Wydarzenie:
TechKlub Kielce
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Tematyka:
IT
Data:
07.12.2016 (środa)
Godzina:
17:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach
Adres:
ul. Zamkowa 3
Strona www:
Opis:
Stowarzyszenie Edukacja przez Internet oraz Institute of Design Kielce zapraszają do udziału w 21ym TechKlubie Kielce, wydarzeniu dla miłośników nowych technologii. Temat spotkania: Design PRELEGENCI:
  • Michał Kosecki (michalkosecki.com)- Specjalista IA/UX/UI i analityk biznesowy w CloudExpert.pl, współpracujący z Microsoft. 10 lat doświadczenia.Pracował dla ponad 200 klientów z całego świata, współpracuje z instytucjami publicznymi jako konsultant i analityk przy systemach przetwarzających big data oraz użyczając swojej wiedzy z zakresu product designu. Analityk nowoczesnych narzędzi komunikacji i metod wdrażania innowacji. Brand designer dla nowych podmiotów afrykańskich w ramach współpracy z Rocket Internet. Prywatnie interesuje się typografią i prawem dotyczącym informacji publicznej i własności intelektualnej.
  • Tomasz Prygiel (tomaszprygiel.blogspot.com) -Projektant samochodów, absolwent mediolańskiej Scuola Politecnica di Design (SPD). Wizjoner. Samochody autonomiczne projektował już na początku lat 90. w szkolnych zeszytach. Jego największym problemem jest to, że nie starczy mu życia, by zrealizować wszystkie wizje, ale będzie próbował. Życiowe motto: Non Omnis Moriar.
  • Ewa Dziurska – Architekt wnętrz, grafik, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Nieustannie poszukuje złotego środka. Za priorytet stawia rozwiązania funkcjonalne i ergonomiczne w nieoderwalnym połączeniu z estetyką i harmonią nie zapominając o kreatywności i dbałości o szczegóły. Każdy projekt traktuje jak wyzwanie pragnąc stworzyć niepowtarzalny charakter aranżowanych przestrzeni w połączeniu z wizją i potrzebami inwestora.Hobbystycznie ukazuje rzeczywistość w innym wymiarze rozwijając pasję fotografii.
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Kielce

DreamLab


Kraków, Warszawa, Wrocław
technologie:
.NET, Android, iOS, JavaScript, Node.js...
3 oferty pracy
 
Grand Parade
Software House

Kraków
technologie:
Ansible, CouchBase, Django, Docker, DynamoDB...
3 oferty pracy
 
FIS-SST
Software House

Gliwice, Opole
3 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>

PODOBNE WYDARZENIA

16.09 So
3 po 3 - warsztaty z nowych technologii
Kielce
IT , programowanie
Warsztaty
Bezpłatny