Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

test:fest 2020

Wydarzenie:
test:fest 2020
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
29.02.2020 (sobota)
Godzina:
09:00
Język:
polski , angielski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Hotel Ibis Styles Wrocław
Adres:
plac Konstytucji 3 Maja 3
Opis:

Mamy nadzieję, że przedstawione informacje będą dla Was interesujące i satysfakcjonujące, jednak w razie wszelkich pytań, wątpliwości i/lub uwag jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem [email protected]


W sobotę 29 lutego 2020 roku odbyła się 6. edycja wrocławskiej konferencji test:fest, która skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką zapewnienia jakości oprogramowania oraz testowaniem.


Konferencja była okazją do dzielenia się wiedzą w lokalnym środowisku, do zaprezentowania jak na co dzień pracują testerzy we wrocławskich (i nie tylko) firmach, a także była miejscem do integrowania się dość rozproszonej w mieście (i kraju) społeczności. Około 400 osób biorących udział w wydarzeniu mogło wymieniać się doświadczeniami oraz wiedzą.

Ze względu na zagrożenie koronawirusem była to dla nas wszystkich wyjątkowa edycja, w której wprowadzaliśmy zmiany dotyczące bezpieczeństwa w ostatniej chwili w trosce o naszych uczestników, prelegentów, partnerów, wolontariuszy.

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy podjęli trudną ale odpowiedzialną decyzję o rezygnacji z uczestnictwa w przypadku choroby, przeziębienia czy obniżonej odporności. Ponadto chcemy podziękować uczestnikom i prelegentom za zachowanie najwyższych standardów higieny, a także naszemu gospodarzowi, hotelowi Ibis Styles Wrocław, za szybkie reakcje i wspieranie nas w tych wymagających chwilach.


W wydarzeniu wzięło udział ponad 400 osób, w tym:

ponad 350 uczestników

  • 7 Organizatorów
  • 14 Wolontariuszy
  • 30 Prelegentów
  • 14 PartnerówProfile pracodawców

Podobne wydarzenia