Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

UP#57: AWS, Storyblok i Next.js

Wydarzenie:
UP#57: AWS, Storyblok i Next.js
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
25.05.2022 (środa)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Opis:

W maju znów porozmawiamy o rzeczach z frontu i backendu. Z jednej strony czekać będzie na Was Łukasz Tyszkiewicz ze swoją prezką poświęconą łączeniu Storyblok i Next.js, z drugiej – Karol Goraus i jego wystąpienie na temat skutecznego poskromienia AWS w problematycznych sytuacjach. Z obu prezentacji dowiecie się o dobrych praktykach i sztuczkach, dzięki którym wykorzystywanie tych narzędzi Was nie zaskoczy. A jeśli zaskoczy – będziecie wiedzieli jak sobie z nimi poradzić. Po każdej prezentacji jak zwykle będziecie mogli zadawać pytania naszym uszanowankowym prelegentom. Widzimy się 25 maja. Uszanowanko!


Darmowe zapisy: https://hubs.la/Q019tsPG0


Uwaga! Zaznaczenie swojej obecności na stronie MeetUp nie wystarczy, by otrzymać darmowy link do webinaru. Niezbędne jest skorzystanie ze wspomnianego formularza.


Łukasz Tyszkiewicz (Frontend Developer)

O łączeniu Storyblok i Next.js

W trakcie swojej prezentacji Łukasz opowie o tym, czym jest Storyblok i co ma do zaoferowania w porównaniu do innych CMS-ów. Przed Wami przykład prostego komponentu który jest konfigurowalny, przykłady dodawania bardziej skomplikowanych interaktywnych komponentów oraz kilka słów o tym, na co uważać przy okazji pracy z tym CMS-em.

***

Karol Goraus (Senior Node.js Developer)

Jak poskromić AWS?

AWS oferuje zbiór niezwykle przydatnych narzędzi i rozwiązań. Potrafi też jednak zaskoczyć. W trakcie swojej prezentacji, Karol przedstawi kilka problemów na które natknął się w projektach, a które wzięły jego zespół z zaskoczenia. Skupi się też na tym, jak skutecznie sobie z nimi poradzić.

Brzmi ciekawie? Dołączcie do nas! Wystarczy, że wypełnicie krótki formularz rejestracyjny na tej stronie: https://hubs.la/Q019tsPG0


Uwaga! Zaznaczenie swojej obecności na stronie MeetUp nie wystarczy, by otrzymać darmowy link do webinaru. Niezbędne jest skorzystanie ze wspomnianego formularza.

Zapraszajcie więc znajomych i zapisujcie się. Do zobaczenia!

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Podobne wydarzenia