Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij

Nowość! Podcasty w Crossweb

Iwona Karczmarczyk, 02 kwietnia 2020
Nowość! Podcasty w Crossweb

Wiedzę można zdobywać nie tylko na warsztatach, konferencjach i szkoleniach. Czasem wystarczy zostać w domu, przygotować coś na notatki i włączyć podcast. W sieci obecnych jest wielu specjalistów, którzy tworzą niezwykle wartościowe treści. Można nauczyć się naprawdę wiele, w dodatku praktycznie za darmo.


Z drugiej strony dobrze wiemy, że mając ogromny wybór, dużo trudniej podjąć decyzję. Dlatego postanowiliśmy Wam w tym pomóc, gromadząc polecane branżowe podcasty w jednym miejscu w naszym serwisie. Od dziś podcastów możecie szukać w Crossweb!


Podcasty w Crossweb — jak to działa?


W zakładce „Podcasty” znajdziecie na start 329 odcinków pogrupowanych w 5 kategorii. Lista odcinków uszeregowana jest chronologicznie.


Dodatkowo, świeżo dodane podcasty oznaczone są jako „Nowe”, abyście mogli łatwo zorientować się w nowościach.


Jak słuchać podcastów w Crossweb? Wystarczy kliknąć tytuł wybranego odcinka, aby przenieść się do jego opisy. W opisie, na jego końcu, podlinkowane są źródła, w których można odsłuchać materiał. To wszystko!


Wybrane propozycje dla naszych użytkowników


Podcasty w Crossweb zostały starannie wyselekcjonowane przez nasz zespół. Wybraliśmy te, które uznaliśmy za wartościowe i przydatne dla naszych użytkowników. To jednak nie koniec — lista tytułów będzie ciągle rosła, a Wy będziecie mieć coraz więcej do wyboru.


Podcasty zostały podzielone na 5 kategorii:Wszystkie dostępne są także niezależnie przypisane do konkretnych tematów, jak np. AI, QA, programowanie, e-biznes, social media, mobile, SEO/SEM i wiele, wiele innych!


Dzięki temu możecie w prosty sposób wybrać dziedzinę, w której chcecie poszerzać swoją wiedzę.


Jesteśmy szalenie ciekawi, jakie podcasty chcielibyście znaleźć w naszym serwisie! Piszcie do nas na Facebooku, jeśli macie jakieś sugestie.
Blog - najnowsze wpisy