en

Zaloguj się

close
Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij

Patronat medialny

Crossweb.pl to serwis zajmujący się zbieraniem informacji o odbywających się wydarzeniach związanych z szeroko rozumianą branżą internetową.


Uważamy, że wyjątkowe imprezy powinny wyróżniać się na tle innych, dlatego tak ważna jest ich dodatkowa promocja. Wartościowe wydarzenia chętnie obejmiemy patronatem medialnym.Zasady ubiegania się o patronat medialny:


Naszym patronatem obejmujemy interesujące wydarzenia związane z tematyką około startupową i IT odbywające się na terenie całej Polski. Najchętniej patronujemy wydarzeniom niecyklicznym, czyli takim, które odbywają się nie częściej niż kilka razy w roku.


Jeżeli uważasz, że Twój event spełnia powyższe warunki, zapraszamy do kontaktu! Najłatwiej jest się z nami skontaktować poprzez: adres: [email protected]

Poniższe propozycje mają charakter wstępny i mogą być zmieniane w zależności od potrzeb organizatorów.W ramach patronatu medialnego oferujemy:Nie możemy zaoferować publikacji informacji prasowych oraz publikacji podsumowań wydarzeń napisanych przez organizatorów.W zamian oczekujemy: