Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij

Patronat medialny

Crossweb.pl to serwis zajmujący się zbieraniem informacji o odbywających się wydarzeniach związanych z szeroko rozumianą branżą internetową.


Uważamy, że wyjątkowe imprezy powinny wyróżniać się na tle innych, dlatego tak ważna jest ich dodatkowa promocja. Wartościowe wydarzenia chętnie obejmiemy patronatem medialnym.Zasady ubiegania się o patronat medialny:


Naszym patronatem obejmujemy interesujące wydarzenia związane z tematyką około startupową i IT odbywające się na terenie całej Polski. Najchętniej patronujemy wydarzeniom niecyklicznym, czyli takim, które odbywają się nie częściej niż kilka razy w roku.


Jeżeli uważasz, że Twój event spełnia powyższe warunki, zapraszamy do kontaktu! Najłatwiej jest się z nami skontaktować poprzez: adres: [email protected]

Poniższe propozycje mają charakter wstępny i mogą być zmieniane w zależności od potrzeb organizatorów.Patronat medialny


Jako patroni medialni oferujemy:


Nie możemy zaoferować natomiast publikacji informacji prasowych, zapowiedzi oraz podsumowań wydarzeń napisanych przez organizatorów.


W zamian za patronat oczekujemy:


Partnerstwo medialne


Dla organizatorów wydarzeń, którzy chcieliby zwiększyć liczbę działań w ramach patronatu, medialnego proponujemy nawiązanie współpracy w ramach partnerstwa medialnego.

Chętnie pojawimy się na wydarzeniu ze swoim stoiskiem, by móc porozmawiać z Wami oraz uczestnikami i lepiej Was poznać. Możemy także zaoferować reklamę na Facebooku lub inne, ustalane indywidualnie działania promocyjne. Jesteśmy otwarci na niestandardowe formy współpracy. Czekamy na Twoją propozycję!


Monika Naleźnik