Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

Konferencja Kariera IT – maj 2014, Szczecin

Event:
Konferencja Kariera IT
Event type:
Conference
Category:
IT
Topic:
Date:
24.05.2014 (saturday)
Time:
09:00
Price:
Free
City:
Place:
Hotel Radisson Blu
Address:
Plac Rodła 10
Description:
Kariera IT to pomysł na ciekawie i efektywnie spędzony dzień To innowacyjne wydarzenia organizowane dla specjalistów branży IT z całego kraju jak i studentów i absolwentów kierunków informatycznych, podczas których uczestnicy będą mieli okazję nawiązać bezpośredni kontakt z przedstawicielami największych firm, porównać ich oferty pracy i przekazać im swoje CV a także spotkać osoby związane obszarem zainteresowań zawodowych. Dodatkowo będzie okazja poszerzyć swoją wiedzę dzięki ciekawym prelekcjom znanych i cenionych ekspertów branży IT, certyfikowanych trenerów oraz psychologów biznesu. W programie:
  • eksperckie wykłady, m. in.: Agile Software Development with Scrum, Kanban, Lean and XP (Matt Harasymczuk), Przenikanie zaawansowanych technologii w rozliczeniach finansowych w biznesie z użyciem kryptowalut – możliwości i zagrożenia (Artur Janowski), Kariera w it z open source w tle (od pracownika do własnej firmy) - prawa i licencje (Rafał Malujda), Great design isn't beautiful (Maciej Pankiewicz), KanBo- zarządzanie informacją z wykorzystaniem SharePoint i metodyki Kanban (Arkadiusz Gos).
  • porady specjalistów z dziedziny budowy wizerunku i kreowania kariery- doradcy zawodowi sprawdzą Twoje CV,
  • interesujące warsztaty – case study ze specjalistami,
  • pokazy druku 3d – technologii, która zmieni przyszłość,
  • możliwość kontaktu z firmami prowadzącymi rekrutację – sprawdź firmę, która Cię interesuje i zostaw im swoje CV, poznaj aktualne projekty rekrutacyjne,
  • konkursy z cennymi nagrodami.
Rejestracja online:  http://careercon.pl/karierait/2014/szczecin/rejestracja Wstęp jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona!

Profile of employers

Similar events