Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
<< Go to podcasts list

Continuous Discovery. Co po wdrożeniu? | Małgorzata Skonieczna i Piotr Kowalski

09.02.2023
00:43
Polish

Cześć! Tym odcinkiem kończymy naszą mini-serię w której rozmawiamy o case study redesignu serwisu Pracuj.pl. Na tapet bierzemy metodę Continuous Discovery, czyli framework pozwalający pozostawać w stałym kontakcie z użytkownikami poprzez regularne sesje badawcze prowadzone nawet po wdrożeniu nowego rozwiązania na rynek. Mamy nadzieję, że ta rozmowa zainspiruje Was, aby spróbować wprowadzić taki sposób pracy również w Waszych organizacjach.

Odcinek sponsorowany - we współpracu z Grupą Pracuj

Polecajki:

Poznajcie naszych gości:

Małgorzata Skonieczna - Moderatorka i badaczka produktowa. Od dziecięciu lat zawodowo związana z badaniami. Od siedmiu pomaga rozwijać jeden z największych serwisów z ofertami pracy w Polsce – Pracuj.pl. Jako Product Discovery Field Coordinator odpowiada w Grupie Pracuj za fazę odkrywania, która pozwala przekuć wiedzę w skuteczne produkty.

Piotr Kowalski – Senior Product Owner w Grupie Pracuj, z firmą związany od 2018 roku. Odpowiada za tworzenie i realizację wizji rozwoju serwisu Pracuj.pl w części skierowanej do kandydatów. Posiada 8-letnie doświadczenie w obszarze realizacji projektów i rozwoju produktów B2C oraz B2B.

Muzyka:
Bensound.com

--- Send in a voice message: podcasters.spotify.com/pod/...

Similar podcasts