Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
<< Go to podcasts list

UX w HR - dlaczego jest ważny | Monika Seroka i Paweł Moszyński

26.01.2023
00:35
Polish

Cześć! Ten odcinek otwiera nowy rozdział w naszej działalności, bo jest to pierwsza nimi-seria tworzoną wspólnie z komercyjnym partnerem. W tym oraz kolejnych 2 odcinkach będziemy odkrywać kulisy powstawania nowej odsłony portalu Pracuj.pl, a przy tym poznawać lepiej rynek technologii HR czy metody pracy tego zespołu. Moimi gośćmi byli Monika Seroka i Paweł Moszyński.

Polecane materiały:


Więcej o Monice:

Manager działu Product Discovery & Design w Grupie Pracuj. Wraz z zespołem rozwija produkty dedykowane dla kandydatów i pracodawców. W codziennej pracy łączy rolę managerską z rolami z obszaru discovery & design, dbając o jakość i użyteczność produktów oraz realizację wskaźników i celów biznesowych. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w rozwoju produktów i usług w takich branżach jak HR Tech, Bankowość czy Telekomunikacja.

Więcej o Pawle:

Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju Produktu w Grupie Pracuj, w firmie pracuje od blisko 19 lat. Pełnił w niej szereg stanowisk w obszarze rozwoju biznesu, marketingu, rozwoju rozwiązań i produktów. Obecnie jest odpowiedzialny za strategię rozwoju produktów dla kandydatów (B2C) oraz pracodawców (B2B). Zajmuje się strategią produktową portalu, odkrywaniem potrzeb kandydatów i pracodawców oraz rozwojem wszystkich produktów Pracuj.pl, m.in. strony i aplikacji mobilnej Pracuj.pl, rekomendacji Pracuj AI, eCommerce dla ogłoszeniodawców, produktów dla pracodawców. Zarządza zespołami odpowiedzialnymi za te obszary. Dba o dopasowanie rozwiązań Pracuj.pl do zmieniającego się rynku pracy.

Odcinek sponsorowany przez Grupę Pracuj.

Muzyka:

Bensound.com

--- Send in a voice message: podcasters.spotify.com/pod/...

Similar podcasts