en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy firm szkoleniowych

Coders Lab. Szkoła IT

podstawowe informacje

Lokalizacja:
Rok założenia:
2013
Zakończonych kursów:
149
Przeszkolonych osób:
1500

zakres kursów / szkoleń

Frontend:
CSS, HTML, JavaScript, WordPress, React, RWD, jQuery
Backend:
PHP, Ruby, Python, ASP.NET, C#, Java, Django, Node.js
Bazy danych:
SQL

typy kursów / szkoleń

Typ:
Kursy (bootcampy), Warsztaty
Tryb:
Dzienne , Weekendowe

dlaczego Coders Lab. Szkoła IT?

Coders Lab to najstarsza polska szkoła IT, działająca od 2013 r. aktualnie w dziewięciu miastach: Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Białymstoku i Gdańsku.


Łącząc doświadczenie edukacyjne ze znajomością rynku pracy IT, Coders Lab umożliwia szybkie i efektywne zdobycie pożądanych kompetencji związanych z nowymi technologiami. Skupia się się na przekazywaniu praktycznych umiejętności, które w pierwszej kolejności są przydatne u pracodawców.


W ofercie Coders Lab jest 10 rodzajów kursów od podstaw m.in Tester, JavaSript, JAVA, PHP, Wordpress, C#/.NET, Python. Dostępny jest również kurs Digital UX prowadzony od podstaw - pierwszy tego typu kurs w Polsce.


Wszystkie kursy odbywają się w siedzibach firmy i na bazie autorskich materiałów, takich samych niezależnie od miejsca kursu. Dzięki dbałości o jakość kursów oraz uczestnictwie w programie Career Lab, absolwenci mają bardzo dużą szansę na znalezienie pracy - 82% z nich znajduje zatrudnienie w ciągu 3 miesięcy od zakończenia kursu.Lista szkoleń Coders Lab. Szkoła IT.

Czerwiec
2019
Kwiecień
2019