Przejdź do serwisu Crossweb

lokalizacja:

Miasto: Kraków

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o dzieło
Widełki: 4 000 - 12 000 zł netto (umowa o dzieło)

projekty:

Typ projektów: własny produkt
Nazwa produktu: CallPage

praca:

Metodyka pracy: Kanban, Scrum
Długość sprintów: 2 tyg.
Wielkość zespołu: 10+ os.
Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
Asterisk

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Język obcy: angielski
Poziom:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,

Profity dla pracowników:

Wydarzenia branżowe
Kuchnia
Wyposażenie: ekspres do kawy, Tami bar do wody, lodówka, mikrofalówka
Napoje
Kawa, herbata, woda
Playroom
Kącik do relaksu, piłkarzyki
Integracja
Imprezy integracyjne
Parking
Parking
Parking rowerowy
Voip Developer
Dlaczego my
  • Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii – Cloud-based Asterisk, protocols AGI, AMI, PJSIP, Amazon Web Services, pełna konteneryzacja projektów (Docker).
  • Struktura naszej aplikacji oparta jest na mikroserwisach. Robimy wszystko po to, aby jak najbardziej zmodularyzować nasz kod.
  • Flow naszej pracy bazuje na koncepcji Kanban, praktykujemy code review i knowledge exchange,
  • Wykorzystujemy: JIRA, Confluence, git, pull request, linter, Continuous Delivery, Slack, Sentry, Docker
  • Jesteśmy otwarci na świeże podejście do rozwiązywania problemów
  • Posiadamy duży budżet na wyjścia integracyjne.
  • Swobodna atmosfera, a w chillroomie PS4 ze sporą ilością najnowszych tytułów. Wygodne bean bagi w całym biurze.
  • Jesteśmy międzynarodowym, młodym zespołem (średnia wieku 28-29 lat)
  • Działamy na rynkach na całym świecie m.in. Polska, USA, Brazylia, Wielka Brytania, Ukraina
Wymagania
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość zagadnień  IP networking, VoIP and cloud-based solution
  • Dobra znajomość Asterisk, AGI, AMI, protokół PJSIP
  • Dogłębne zrozumienie OOP, aktywne wykorzystywanie wzorców projektowych oraz dobrych praktyk programowania
  • Doświadczenie w korzystaniu z relacyjnych baz danych (MySQL)
  • Znajomość VCS git
  • Bardzo dobra znajomość systemu UNIX, znajomość popularnych komend oraz wiedza jak je wykorzystać
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zdolność do szybkiej nauki
  • Znajomość języka angielskiego
Obowiązki
Kandydat będzie zajmował się rozwijaniem i utrzymaniem głosowej cloud aplikacji na platformie Asterisk, odpowiedzialny za rozwijanie i utrzymanie tej platformy.
Mile widziane
  • Znajomość Camalio
  • Znajomość PHP 7.1
  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem takich narzędzi jak: AWS, Docker, Redis
  • Chęć pogłębiania wiedzy związanej z administrowaniem serwerami
  • Zainteresowanie Vue.js
  • Konto na GitHub – pozwalające ocenić Twój styl programowania
Co oferujemy
  • Wynagrodzenie: 4 000 – 12 000 PLN – wszystko zależy od Twoich umiejętności
  • Laptop Dell z Ubuntu, SSD i 2 monitorami
  • Budżet na dodatkowy sprzęt w celu zwiększenia komfortu pracy
  • Elastyczne godziny pracy, okazjonalna praca zdalna
  • Wyjazdy na konferencje IT np. Code Europe, PHPers Summit

Obejrzyj nowy filmik CallPage – Inside Our Office: https://youtu.be/4TSvoxLfAMM

Zgłoszenie trafi bepośrednio do osoby odpowiedzialnej za tę rekrutację
Wysyłąjąc apliakcję z Crossjob, bardzo pomagasz nam sie rozwijać