Przejdź do serwisu Crossweb

Możliwa praca zdalna 100%: tak

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b
Widełki: 5 000 - 8 000 zł netto (kontrakt b2b)

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów
Główne: HTML5, PHP, JavaScript
Poboczne: React, Symfony4

praca:

Wielkość zespołu: 2-3 os.
Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
SQL
testy jednostkowe i integracyjne
Mile widziane:
HTML5
JavaScript
REST API
Test Automation

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Wykształcenie: wyższe techniczne
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem, zespół międzynarodowy,

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna dla Ciebie i rodziny
Kursy językowe
Wydarzenia branżowe
Wyposażona kuchnia
Kawa, herbata, yerba i inne napoje
Multisport
Parking rowerowy
Gry planszowe, PlayStation
Przyjazne środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Praca zdalna
Prysznic

REKRUTACJA ONLINE

Poszukiwany:

(REMOTE) Tester Aplikacji Webowych

Jakie będą Twoje zadania?

  • testowanie manualne nowych funkcjonalności
  • tworzenie przypadków testowych
  • testowanie rozbudowanych aplikacji webowych
  • analiza wymagań projektowych
  • praca z dokumentacją techniczną w języku angielskim
  • zgłaszanie napotkanych problemów i błędów
  • dbanie o najwyższą jakość dostarczanego oprogramowania
  • współpraca z zespołem developerskim
  • pisanie testów automatycznych – w miarę dostępnych możliwości i posiadanych umiejętności

Idealny kandydat:

  • posiada min 2 lata doświadczenia przy testach manualnych aplikacji webowych
  • posiada podstawową wiedzę z zakresu tworzenia oprogramowania, z uwzględnieniem aplikacji webowych
  • ma za sobą pierwsze doświadczenia związane z automatyzacją testów lub przejawia chęć rozwoju w tym kierunku popartą własną nauką
  • cechuje go dbałość o szczegóły, dokładność, sumienność
  • szybko się uczy
  • posiada wykształcenie techniczne
  • mile widziane doświadczenie z Ghost Inspector, Sentry
  • miał do czynienia z testowaniem aplikacji napisanych w językach takich jak PHP, JavaScript
  • posiada wiedzę z zakresu baz danych
  • cechują go doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • potrafi porozumiewać się w języku angielskim
  • ma doświadczenie z czytaniem/pisaniem dokumentacji technicznej
  • szuka długofalowej współpracy
  • pracował w firmie typu software house / agencja interaktywna
  • potrafi pracować przy kilku projektach równocześnie
  • ma doświadczenie w pracy zdalnej

Oczywiście wiemy, że ideały nie istnieją;), dlatego jeśli spełniasz większość powyższych wymagań – napisz do nas. Odpisujemy na każdą aplikację.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w kierunku automatyzacji testów
  • dostęp do najlepszych platform szkoleniowych i kursów
  • pełne wsparcie organizacyjne i finansowe w przypadku chęci wystąpień na konferencjach branżowych (w Polsce i za granicą)
  • ambitną pracę pełną wyzwań
  • międzynarodowy zespół – możliwość pracy z językiem angielskim na co dzień (komunikacja z zespołem zagranicznym głównie za pomocą Slacka)
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej 100% w dogodnym dla Ciebie miejscu – pracuj tak jak lubisz

Przy aplikowaniu opisz swoje doświadczenie z testowaniem aplikacji webowych. Jeśli nie masz wymaganego minimalnego doświadczenia na to stanowisko, uzasadnij mailowo dlaczego powinniśmy zaprosić Cię do rekrutacji.

Proces rekrutacji:

  1. Krótka rozmowa telefoniczna, aby się bliżej poznać (tel)
  2. Rozmowa techniczna z naszym CTO (online)

Szukasz nowych wyzwań? Dołącz do naszego zespołu i pracuj tak, jak lubisz!

#testy jednostkowe#testowanie#web developer#Quality Assurance#tester#testy automatyczne#testy manualne

Zgłoszenie trafi bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za tę rekrutację
Wysyłając aplikację z Crossjob, bardzo pomagasz nam się rozwijać