Przejdź do serwisu Crossweb

Możliwa praca zdalna 100%: nie

formalności:

Typ umowy: umowa o pracę, umowa zlecenie
Widełki: 3 500 - 7 000 zł netto (umowa o pracę)

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów
Główne: HTML5, PHP, JavaScript
Poboczne: React, Symfony4

praca:

Wielkość zespołu: 2-3 os.
Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
SQL
testy jednostkowe i integracyjne
Mile widziane:
Test Automation
HTML5
JavaScript
REST API

inne wymagania:

Doświadczenie: 1+
Wykształcenie: wyższe techniczne
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem, zespół międzynarodowy,

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna dla Ciebie i rodziny
Kursy językowe
Wydarzenia branżowe
Wyposażona kuchnia
Kawa, herbata, yerba i inne napoje
Multisport
Parking rowerowy
Gry planszowe, PlayStation
Przyjazne środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Praca zdalna
Prysznic

W związku z rozwojem naszego zespołu poszukujemy testera manualnego.

Idealny kandydat:

  • posiada min 1,5 roku doświadczenia przy testach manualnych aplikacji webowych
  • posiada podstawową wiedzę z zakresu tworzenia oprogramowania, z uwzględnieniem aplikacji webowych
  • ma za sobą pierwsze doświadczenia związane z automatyzacją testów lub przejawia chęć rozwoju w tym kierunku popartą własną nauką
  • cechuje go dbałość o szczegóły, dokładność, sumienność
  • posiada wykształcenie techniczne
  • mile widziane doświadczenie z Ghost Inspector, Sentry
  • miał do czynienia z testowaniem aplikacji napisanych w językach takich jak PHP, JavaScript
  • posiada wiedzę z zakresu baz danych
  • cechują go doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • potrafi porozumiewać się w języku angielskim
  • ma doświadczenie z czytaniem/pisaniem dokumentacji technicznej
  • szuka długofalowej współpracy

Zakres obowiązków:

  • testowanie manualne nowych funkcjonalności
  • tworzenie przypadków testowych
  • testowanie rozbudowanych aplikacji webowych
  • analiza wymagań projektowych
  • praca z dokumentacją techniczną w języku angielskim
  • zgłaszanie napotkanych problemów i błędów
  • dbanie o najwyższą jakość dostarczanego oprogramowania
  • współpraca z zespołem developerskim

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w kierunku automatyzacji testów
  • dostęp do najlepszych platform szkoleniowych i kursów
  • pełne wsparcie organizacyjne i finansowe w przypadku chęci wystąpień na konferencjach branżowych (w Polsce i za granicą)
  • ambitną pracę pełną wyzwań
  • międzynarodowy zespół – możliwość pracy z językiem angielskim na co dzień (komunikacja z zespołem zagranicznym głównie za pomocą Slacka)
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • przytulne biuro w dogodnej lokalizacji
  • pyszną kawę, yerbę i Twoją ulubioną herbatę
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny
  • kartę Multisport finansowaną przez pracodawcę
  • cykliczne Sushi Friday

Przy aplikowaniu opisz swoje doświadczenie z testowaniem aplikacji webowych. Jeśli nie masz wymaganego minimalnego doświadczenia na to stanowisko, uzasadnij mailowo dlaczego powinniśmy zaprosić Cię do rekrutacji.

#testy jednostkowe#testowanie#web developer#Quality Assurance#tester#testy automatyczne#testy manualne

Zgłoszenie trafi bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za tę rekrutację
Wysyłając aplikację z Crossjob, bardzo pomagasz nam się rozwijać