Ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty

Starszy Programista / Projektant

Firma: DreamLab
Typ: DevOps
Poziom: senior
Dodano: Ponad miesiąc temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o pracę

projekty:

Typ projektów: własny produkt
Nazwa produktu: Email Products (w tym Onet Poczta)
Główne: Python, JavaScript, C++

praca:

Metodyka pracy: Scrum
Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
Python
JavaScript

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Wykształcenie: wyższe
Język obcy: angielski
Poziom:

Profity dla pracowników:

Ubezpieczenie
Ubezpieczenie w ramach systemu kafeteryjnego
Opieka medyczna
Opieka medyczna w ramach systemu kafeteryjnego
Sport
Benefit Multisport - w ramach systemu kafeteryjnego
Kuchnia
Kuchnia: lodówka, kuchenka mikrofalowa, ekspresy do kawy
Napoje
Napoje: kawa, herbata, mleko
Playroom
Chillout room
Integracja
Budżet integracyjny
Parking
Parking
Parking rowerowy
Inne
Komfortowe biuro, sala konferencyjna, salki spotkań
System kafeteryjny: Benefit Multisport, Prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie na życie, Punkty/pieniądze do wykorzystania na zakupy, wyjazdy, spa itp
Inicjatywy: BarCamp, HackDay, Lightning Talks, DemoDays

Starszy Programista / Projektant, Email Products

Oferujemy możliwość dołączenia do w pełni autonomicznego zespołu, pracującego w modelu DevOps i rozwijanie aplikacji opartych o nowoczesne technologie programowania współbieżnego w środowisku rozproszonym.

Już dzisiaj możesz dołączyć i wziąć udział w projekcie jednego z największych systemów poczty elektronicznej w Polsce.

Z nami będziesz miał[a] realny wpływ na kształt i formę generowanych przyrostów. Będziemy pracować nie tylko z językami takimi, jak Python, JavaScript czy C++, ale także z relacyjnymi i nierelacyjnymi bazami danych.

Z nami zmierzysz się z problemami skali w komercyjnych rozwiązaniach, poznasz architekturę systemów budowanych w oparciu OnetCloud, oraz doświadczysz stanu lekkości tworzenia usług w chmurze!

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracowała w obszarze frontu, logiki biznesowej oraz aplikacyjnej. Do jej głównych zadań należeć będzie projektowanie, implementacja, testowanie oraz wdrażanie aplikacji rozwijanych w ramach zespołu Email Products, w tym produktu Onet Poczta.

Ponadto osoba będzie zobowiązana do zapewniania najwyższej jakości kodu oraz aplikacji poprzez udział w tworzeniu i optymalizacji procesu rozwoju oprogramowania. Zajmować będzie się tworzeniem architektury aplikacji zapewniających wydajność, testowalność, skalowalności i rozwijalność z uwzględnieniem aspektów jej łatwego utrzymania.

Będzie także współpracować z innymi członkami zespołu w ramach procesu DevOps/Agile oraz z innymi zespołami w firmie.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Biegłej znajomości języków programowania, jak Python czy JavaScript
  • Mile widziana znajomość technologii frontowych, zagadnień skalowalności czy HA
  • Znajomości TDD oraz praktycznej wiedzy w pisaniu testów jednostkowych i testów funkcjonalnych w środowisku rozproszonym
  • Rozumienia  praktyki inspekcji kody (code review) w procesie rozwoju oprogramowania
  • Zarządzania kodem źródłowym (wersjonowania) z wykorzystaniem Stasha i/lub Gita/SVNa
  • Praktycznej wiedzy z Continious Delivery i jego realizacji dla platform dużej złożoności
  • Doskonałej orientacji w nowościach dynamicznego świata IT oraz dążenia do ciągłego usprawniania procesu rozwoju oprogramowania oraz tworzenia aplikacji współbieżnych i rozproszonych

Oferujemy:

  • Pracę w zespole wybitnych ekspertów
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę firma-firma
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (system kafeteryjny)
  • Świetną atmosferę pracy
#javascript#agile#C++#Python#architect#senior software engineer#DevOps#cloud#email#code review