Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Inżynier Systemowy

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: DevOps
Poziom: regular

formalności

Typ umowy: b2b, Umowa o pracę
Widełki: 13000 - 20000 zł netto (b2b)

projekty

Typ projektów:własny produkt
Główne: Ansible, C++, IMAP, Java, Linux, Perl, PHP, POP3, Python, TCP/IP
Poboczne: Apache, CouchBase, ELK , GIT, KVM, LDAP, LXC, MySQL, Nginx, OpenStack, Postfix, PostgreSQL, RabbitMQ, Zookeeper

praca

Wielkość zespołu: 6-8 os
Elastyczne godziny pracy: Tak

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
Ansible
GIT
IMAP
POP3
TCP/IP
Perl
Python
Mile widziane:
Apache
CouchBase
ELK
KVM
LDAP
LXC
MySQL
Nginx
OpenStack
Postfix
PostgreSQL
RabbitMQ
Zookeeper

inne wymagania

Język obcy: angielski
Poziom:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,
Masz doświadczeniu w rozwoju środowisk opartych na Linuxie? Szukasz miejsca, w którym wykorzystasz wiedzę z obszaru DevOps i będziesz miał/a możliwość jej dalszego rozwoju? Dołącz do zespołu nazwa.pl i zostań ekspertem w obszarze rozwoju systemów! Jako lider technologiczny oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze
  • wdrożenie do pracy poprzez szkolenia
  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
  • umowę o pracę (lub inna forma współpracy według preferencji)
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w konferencjach szkoleniach
  • możliwość awansu na wyższe stanowiska oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • zniżki na usługi nazwa.pl oraz pakiet benefitów (m.in. pakiet sportowy, ub. medyczne, cykliczne niespodzianki, imprezy integracyjne i in.)
  • komfortową lokalizację biura w Czyżynach
Kluczowe wymagania:
  • posiadasz doświadczenie w pracy jako inżynier lub DevOps w obszarze Linuxa
  • znasz Bash, GIT, Ansible na poziomie dobrym
  • masz doświadczenie w pracy przy złożonych i rozproszonych systemach
  • pracowałeś/aś przy projektach z obszaru Research & Development
Zakres zadań:
  • zarządzanie systemami Linuxowymi
  • rozwój i utrzymanie systemu zarządzania konfiguracją (Ansible)
  • projektowanie architektury systemów oraz aplikacji
  • dokumentowanie tworzonych rozwiązań
  • praca z oprogramowaniem i technologiami: OpenStack, ELK, ZooKeeper, RabbitMQ, git, Apache, Nginx, Postfix, Dovecot, MySQL, PostgreSQL, LDAP, Couchbase, LXC, KVM
czytaj więcej»
#DevTeam##DevOps##inżynier##PythonEngineer##system
Rekrutacja online