Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

#10 test:fest meetup

10-test-fest-meetup
Wydarzenie:
#10 test:fest meetup
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
26.02.2025 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
intive Wrocław
Adres:
Piłsudzkiego 69
Opis:

Z przyjemnością zapraszamy Was na kolejne wydarzenie!

#10 Test:Fest Meetup odbędzie się we współpracy z firmą intive.


Usłyszycie dwie prezentacje i będziecie mieli mnóstwo okazji do networkingu.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o podanie pełnych danych osobowych (imienia i nazwiska) podczas rejestracji.

We are excited to invite you to our next meetup!


Join us for the 10th Test:Fest Meetup, in collaboration with intive.

We will have two presentations and plenty of networking opportunities.

For organizational reasons, please make sure to use your full name (first and last) in your account when signing up.


Agenda:

  1. Agnieszka Skowrońska, QA Engineer w firmie intive: - "Skuteczne testowanie: Jak dobrze zaplanować testy użyteczności" PL
  2. Stefania Winkel, Line Manager w Spyrosoft S.A: "Twoje Imię w IT – Jak sprawić, by to właśnie Ciebie zapamiętali?" PL


Prelegenci/Speakers:

Agnieszka Skowrońska

Od 7 lat zajmuję się testowaniem oprogramowania, a obecnie pracuję jako Senior QA Engineer w firmie intive, jednocześnie łącząc tę rolę z obowiązkami Business Analyst w projekcie. Mam doświadczenie w testowaniu backendu oraz aplikacji webowych i mobilnych, a także w ich automatyzacji przy użyciu Appium/Javy oraz Cypress/TypeScript. Ponadto zajmuję się analizą nowych funkcjonalności i zmian w systemie, co pozwala mi lepiej rozumieć wymagania i wpływać na proces ich wdrażania. Po godzinach lubię gotować oraz aktywnie spędzać czas, pływając i jeżdżąc na rowerze.


"Skuteczne testowanie: Jak dobrze zaplanować testy użyteczności"

Prezentacja obejmuje kluczowe etapy planowania testów użyteczności od podstaw – zaczynając od określenia celów, wyboru uczestników oraz tworzenia scenariuszy zadań.

Prelekcja w języku polskim.


Stefania Winkel

Od 2008 roku pracuję w testowaniu oprogramowania — i uwielbiam to! Od 2015 roku nie tylko testuję, ale także szkolę innych testerów oraz osoby aspirujące do wejścia w świat testowania. Obecnie, jako Line Manager w Spyrosoft S.A., jestem odpowiedzialna za niesamowity zespół 40 testerów oprogramowania w oddziale we Wrocławiu.

Jestem też audytorem do spraw jakości i uwielbiam rozmawiać z klientami na temat procesów testowania oprogramowania, pomagając im wdrożyć je w swoich firmach.


"Twoje Imię w IT – Jak sprawić, by to właśnie Ciebie zapamiętali?"

Na rynku IT rośnie konkurencja, a rekrutacja staje się coraz bardziej wymagająca. Jak wyróżnić się w tłumie? Kluczem do sukcesu może być Twoja marka osobista. Opowiem Ci, jak budowanie rozpoznawalności w branży IT pozwala nie tylko na zdobycie zaproszenia do rozmowy rekrutacyjnej, ale także pomaga w zdobyciu rekomendacji, które mogą stać się kluczowe, gdy nie masz jeszcze rozbudowanej sieci kontaktów.

Podzielę się sprawdzonymi sposobami, mimo początkowych trudności związanych z brakiem doświadczenia czy sieci kontaktów. Dowiesz się, jak prezentować siebie w rozmowach rekrutacyjnych, aby to, co już o Tobie słyszano, zaczęło działać na Twoją korzyść.

Prelekcja w języku polskim.


Podobne wydarzenia

Profile pracodawców