en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

14 Turkusowe Śniadanie Trójmiasto - z warsztatem

Wydarzenie:
14 Turkusowe Śniadanie Trójmiasto - z warsztatem
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
22.10.2019 (wtorek)
Godzina:
08:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Desmart Agile Software House
Adres:
Ul. Abrahama 37/8
Strona www:
Opis:

Drogie Trójmiasto,


Zapraszam serdecznie na 14 Turkusowe Śniadanie w Trójmieście, na którym będziemy uczyć się rozwiązywać konflikty w zespole.

Turkusowe organizacje, dzięki swej wysokiej świadomości, a co za tym idzie wysokiemu zaangażowaniu pracowników często dość szybko się rozwijają. Szybki wzrost, to nagły przypływ nowych pracowników, często z innych, nieco „zepsutych” organizacji, gdzie autonomia i poszanowanie zasad nie miało miejsca. Nowi pracownicy ze swoimi dotychczasowymi schematami myślenia i działania mają problemy z adaptacją w nowej, bardziej przyjaznej kulturze organizacyjnej. To często rodzi konflikty, które nie rozwiązane wystarczająco wcześnie, mogą mieć zgubne konsekwencje i wpływ na kulturę i klimat firmy w przyszłości.

Świadomi i przenikliwi liderzy podejmują działanie, zanim pojawią się problemy. Wiedzą bowiem, że dobra ochrona przed możliwym konfliktem daje możliwość swobodnego rozwoju organizacji, zespołów i jednostek, które ją tworzą. Zabezpiecza również przed zachwianiem stabilnej i pieczołowicie wypracowanej turkusowej kultury, która stanowi trzon wzrostu i silnej pozycji rynkowej.

Jak zatem przygotować się na możliwy konflikt?

Jak radzić sobie z pierwszymi jego ogniskami?

Jak rozróżniać rodzaje konfliktów i jakie podjąć działania?


W tematykę rozwiązywania konfliktów wprowadzi nas Izabela Bochen-Pawlik, która sama o sobie mówi tak:

"Od ponad 15 lat jestem praktykującym liderem i miałam okazję zarządzać ponad 100 osobowym zespołem. Udało mi się wiele konfliktów rozwiązać, ale też mam za sobą wiele takich, które mogę śmiało uznać, za liderskie porażki. Jako Trener pracuję z organizacjami, które chcą albo konfliktów uniknąć, albo im zaradzić. W obu przypadkach przeprowadzam je przez procesy zmian, które w rezultacie mają dać efekt synergii w zespołach. Łącząc moje doświadczenia zawodowe i trenerskie mam wiele obserwacji, którymi z przyjemnością się z Tobą podzielę podczas krótkiego warsztatu, na który Cię gorąco zapraszam"


My również serdecznie zapraszamy.


Warto dodać, że Iza jest Trenerem i Konsultantem Biznesowym. Lider i Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem. Dyrektor ds. Rozwoju Centralnej i Wschodniej Europy w największej na świecie sieci agencji marketingowych. W strukturach największych światowych organizacji takich jak Nokia czy Microsoft rozwijała i wspierała swoje zespoły w rozwoju.

Odpowiadała za struktury sprzedażowe i zespoły projektowe liczące jednocześnie ponad 100 osób, a tylko w ciągu 5 lat efekty jej pracy zmieniły sposób działania ponad[masked] osób pracujących w sprzedaży. Dziś dzieli się swoimi doświadczeniami i daje wartość innym Liderom i organizacjom, by mogły wzrastać, rozwijać się i maksymalizować efekty.

Charyzmatyczna Trener Biznesu i Mówca Inspiracyjny, której osią działalności jest szerzenie idei Przywództwa i budowanie w organizacjach środowiska sprzyjającego realizacji ludzkiego potencjału.


Ponadto, wychodząc na przeciw oczekiwaniom kulinarnym i chcąc uwiarygodnić nazwę naszych śniadań chcemy aby Turkusowe Śniadania Trójmiasto były bardziej śniadaniowe. Od najbliższego spotkania nasza kochana restauracja Kluska z ul. Abrahama 26 lok 1 będzie dostarczać prosto pod drzwi @Desmartu pyszne śniadania:)

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Trójmiasto

EPAM Systems
Software House

Katowice, Kraków, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław
technologie:
Python, Java, JavaScript, Oracle, .NET...
typ projektów:
projekty dla klientów
18 ofert pracy
 
Schibsted
Software House

Kraków, Trójmiasto
technologie:
PHP, Java, JavaScript, Node.js, Scala...
typ projektów:
Własne rozwiązania
2 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Podobne wydarzenia