Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

15. Studencki Festiwal Informatyczny

15-studencki-festiwal-informatyczny
Wydarzenie:
15. Studencki Festiwal Informatyczny
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
21.03.2019 (czwartek) - 23.03.2019 (sobota)
Godzina:
10:00
Język:
polski , angielski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Centrum Informatyki Akademii Górniczo-Hutniczej
Adres:
Kawiory 21
Opis:

Studencki Festiwal Informatyczny (SFI) jest coroczną bezpłatną konferencją informatyczną organizowaną non-profit przez studentów czterech krakowskich uczelni – Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Podczas trzech dni Festiwalu uczestnicy mają możliwość wysłuchania ponad czterdziestu prelekcji specjalistów branży informatycznej z całego świata oraz uczestnictwa w licznych warsztatach – całkowicie za darmo.

W czasie trwania Studenckiego Festiwalu Informatycznego każdy uczestnik konferencji może przekonać się jak bardzo rozgałęziona jest współczesna informatyka i jak szybko zmieniają się jej trendy. Organizatorzy Festiwalu co roku dbają oróżnorodność prezentowanych tematów podczas prowadzonychwykładów oraz warsztatów tak, aby każdy zainteresowany słuchacz znalazł coś dla siebie. Blockchain, sztuczna inteligencja, game development – brzmi znajomo? A to jedynie ułamek tego, o czym usłyszycie podczas tegorocznej edycji.

Wykłady i warsztaty to jednak nie wszystko co czeka uczestników SFI. Wydarzenie jest również okazją do konkursowej rywalizacji oraz spotkań z firmami polskiego rynku IT. Przyjdź do Centrum Informatyki AGH w dniach 21-23 marca i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Zobacz jak było rok temu: https://youtu.be/ZorHWpYXZ_g.Profile pracodawców

Podobne wydarzenia