Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

152. spotkanie Wrocławskiej grupy .NET

Wydarzenie:
152. spotkanie Wrocławskiej grupy .NET
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
21.03.2023 (wtorek)
Godzina:
18:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Piotra Skargi 1
Adres:
Piotra Skargi 1
Strona www:
Opis:

Zapraszamy na 152. spotkanie Wrocławskiej grupy.

Zmiana godziny! Widzimy się o 18:30

Spotykamy się #offline w biurze u naszego sponsora Avanade.

biuro AVANADE Wrocław,

Piotra Skargi 1, Budynek A (na skos do Galerii Dominikańskiej),

5. piętro

Brak parkingu (polecamy parking w Galerii Dominikańskiej lub na Nowym Targu), polecamy komunikację miejską (2min z przystanku), parking rowery jest dostępny w patio między budynkami A i B.


  • [PL] Małe wielkie rzeczy w pracy z Azure DevOps

Spotkaliście się kiedyś z sytuacją, gdy jedna mała zmiana zaoszczędziła Wam multum czasu albo przynajmniej usprawniła Waszą pracę? Takie zmiany, pomimo ich niewielkich rozmiarów robią dużą robotę. Kilka takich przykładów pokażę podczas prezentacji – jak rozwiązać problemy związane z odpowiedzialnościami, długim czasem trwania pipelinów, monitoringiem statusów czy akcjami po spotkaniach.

Weronika Mularczyk

Senior Consultant z wieloletnim doświadczeniem programistycznym i Microsoft MVP od 2020 roku. Pracowałam z Frontendem, Backendem, DevOpsem, chmurą Azure, a także pełniłam różne role np. Architekta, Tech Leada czy Scrum Mastera.

Po pracy prowadzę bloga programistycznego https://programmer-girl.com, tworzę Kurs Azure DevOps https://kursazuredevops.pl oraz warsztaty dla firm dotyczące platformy Azure DevOps. Współorganizuję 2 meetupy: Wrocław .NET User Group (PL) http://www.wrocnet.org/ i The Way Forward Community (EN) http://www.twf.community. Poza światem IT skupiam się na moich hobby: grach planszowych i escape roomach.

  • [PL] Rendering at the edge - sposób na przyspieszenie aplikacji webowych

Podczas prezentacji omówimy, jak budować wydajne, aplikacje serverless oparte o server-side rendering i edge computing Cloudflare. Zagłębimy się w unikalne możliwości Cloudflare Edge Network i pokażemy, jak wykorzystać je do budowania szybkich, niezawodnych i skalowalnych aplikacji. Zaprezentujemy również, jak używać nowych full-stackowych frameworków webowych we współpracy z Cloudflare, aby tworzyć aplikacje z server-side renderingiem. Niektóre z użytych rozwiązań, mogą nie być jeszcze gotowe produkcyjnie, ale dzięki eksploracji tych innowacyjnych technologii, zyskamy wgląd w przyszłość rozwoju aplikacji serverless.

Bartek Szczepański

Właściciel i lider techniczny rozwijającego się software house’u Night Woods. Od ponad 10 lat tworzy systemy w różnych platformach. Lubi działać na pograniczu biznesu i technologii. Pomógł w ten sposób wielu firmom osiągać swoje cele, zastosowując przy tym aktualne rozwiązania. Zagorzały fan Vim’a i GITa.Profile pracodawców

Podobne wydarzenia