Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

23. Czwartek Social Media w Trójmieście

23-czwartek-social-media-w-trojmiescie
Wydarzenie:
23. Czwartek Social Media w Trójmieście
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
25.04.2019 (czwartek) - 26.04.2019 (piątek)
Godzina:
18:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Bunkier
Adres:
Olejarna 3, Gdańsk
Facebook:
Opis:

Wracamy z Czwartkami w Trójmieście!


Zapraszamy wszystkich chętnych! Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu.


Informacje o prelegentach dostępne będą w dyskusji wydarzenia na Facebooku. Już niedługo zdradzimy, kto tym razem wystąpi podczas #czwrtk!  • Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?


Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mam sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;). Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi!  • Kto przychodzi na nasze spotkania?


Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.Dołączajcie do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco. A będzie kilka niespodzianek!

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia