Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

#287 M.Idzikowski "Procesy grupowe: bez Tuckmana"

287-m-idzikowski-procesy-grupowe-bez-tuckmana
Wydarzenie:
#287 M.Idzikowski "Procesy grupowe: bez Tuckmana"
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
04.12.2023 (poniedziałek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
DXC Technology Warszawa
Adres:
Prosta 67
Strona www:
Opis:

UWAGA: Jest to spotkanie stacjonarne.

Limit uczestników: 35 osób

Spotykamy się w DXC Technology

Prosta 67, Warszawa

Nasz gospodarz wymaga imion i nazwisk uczestników, pod uwagę będą więc brane jedynie te osoby, które mają imię i nazwisko w nazwie profilu na meetup.

Prosimy o pojawienie się 15 minut wcześniej w recepcji budynku z dokumentem tożsamości.


Procesy grupowe: bez Tuckmana to spotkanie, które ma na celu pogłębienie wiedzy na temat procesów zachodzących w zespołach oraz omówienie dlaczego model Tuckmana nie zawsze jest najlepszym narzędziem do zrozumienia i facylitacji tymi procesami. Ponadto, omówimy wpływ procesów grupowych na zdolność zespołów do samoorganizacji.

W trakcie tego spotkania potrzebne będzie aktywne zaangażowanie uczestników. Zamiast jedynie biernego słuchania, uczestnicy zostaną zaproszeni do ćwiczenia oraz dyskusji.

Jest to warsztat dla:

Spotkanie dedykowane jest osobom, które pracują w zespołach, zarządzają grupami, lub są zainteresowane doskonaleniem swojej wiedzy na temat procesów grupowych


Poznaj prowadzącego:

Michał Idzikowski - Scrum Master oraz Agile Coach od 2016 roku wspierający zespoły oraz organizacje na ich drodze ku większej efektywności. Doświadczony trener, certyfikowany coach indywidualny, grupowy oraz zespołowy. Swoje doświadczenie budował w zagranicznych organizacjach pracując z ponad dwudziestoma zespołami wytwarzającymi zróżnicowane produkty. W codziennej pracy koncentruje się na budowaniu przejrzystości, odpowiedzialności i kultury otwartego feedbacku. Skupiony na ciągłym rozwoju swoich kompetencji jak i kompetencji ludzi z którymi pracuje. Jego super mocą jest szybkie budowanie zaufania co pozwala na efektywne budowanie środowiska współpracy.


ZAPISY :

Jest to spotkanie stacjonarne i będziemy pracować połączeniem ćwiczenia i dyskusji. Jak zwykle pierwszeństwo będą miały osoby, które nie "marnują" miejsc, czyli jak się zadeklarują to faktycznie przychodzą.

Logistyka:

  • zapisy na listę oczekujących zbieramy do godziny 12:00 w czwartek 30.12.2023r.,
  • aktualizacja statusu obecności na wydarzeniu najpóźniej w piątek 01.12.2023r.


Zapraszamy do zapoznania się z naszym FAQ


Gorące podziękowania dla DXC Technology za goszczenie wydarzenia oraz kawę, herbatę, wodę i drobne przekąski :)Więcej informacji: http://www.meetup.com/AgileWarsaw/events/297343405/

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia