Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

40. Spotkanie PLSSUG Lublin

Wydarzenie:
40. Spotkanie PLSSUG Lublin
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
09.03.2017 (czwartek)
Godzina:
17:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
TBD
Strona www:
Prelegenci:
Opis:

Zapraszamy na okrągłe, 40 spotkanie lubelskiej grupy! W tym odcinku posłuchamy o Integration Services.

Uwaga - zachęcamy do zgłaszania swoich sesji na spotkania naszej grupy! Jedna osoba, która zadeklaruje poprowadzeniedwóch sesji do maja włącznie, otrzyma darmową wejściówkę na konferencje SQLDay 2017 (bez warsztatów). Warto! :-) 

  • 17:30 - 19:00 Tomasz Libera -  "SSIS Catalog and SSISDB"

SQL Server Integration Services od wersji 2012 oferuje możliwość publikacji projektów do bazy danych SSISDB. Dzięki temu otrzymujemy zintegrowane możliwości konfiguracji, zmiany kontekstu uruchamiania, logowania i monitorowania wykonywania pakietów.

W czasie sesji pokażę jak korzystać z bazy SSISDB nie tylko za pomocą interfejsu graficznego SSMS, ale także procedur składowanych i Powershell. Omówię strukturę tabel, indeksów oraz najważniejsze procedury. Przedstawię też sposoby zarządzania rozmiarem tej bazy - w pewnych sytuacjach może on bowiem stanowić problem.

Tomasz Libera jest członkiem zarządu Stowarzyszenia PLSSUG, założycielem i liderem krakowskiego oddziału, organizatorem i prelegentem konferencji SQLDay. SQL Server Developer w jednej krakowskich uczelni, prowadzi zajęcia ze studentami z zakresu administracji i programowania baz danych oraz autoryzowane szkolenia SQL Server jako MCT. Prywatnie pasjonat kolarstwa górskiego i maratonów MTB.

Zapraszamy do rejestracji i do zobaczenia :-)

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia