Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

4Developers 2018

4developers-2018
Wydarzenie:
4Developers 2018
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
09.04.2018 (poniedziałek)
Godzina:
09:00
Język:
polski , angielski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Sangate Hotel Airport
Adres:
ul. Komitetu Obrony Robotników 32
Strona www:
Opis:

4Developers to Festiwal Technologiczny - najbardziej interdyscyplinarne wydarzenie dla programistów w Polsce, a zarazem ogromne spotkanie polskiej społeczności IT! Tegoroczna edycja odbędzie się 9 kwietnia w Warszawie.


Dla tych, którzy dowiedzieli się o 4Developers z serwisu Crossweb, mamy niespodziankę - 10% zniżki na wejściówki! Zarejestrujcie się z kodem: MP_crossweb10


Niemal 2500 programistów, studentów, managerów i rekruterów w jednym miejscu to doskonała okazja, by zdobyć nowe umiejętności, poszerzyć horyzonty, nawiązać kontakty w branży i przede wszystkim świetnie się bawić!


Na Festiwalu w ciągu jednego dnia możecie wziąć udział w prezentacjach z różnych dziedzin IT - dostęp do wszystkich ścieżek jest otwarty, dzięki czemu możecie spróbować czegoś zupełnie nowego.


Przygotujcie się na solidną porcję wiedzy - w agendzie znajdziecie wykłady i warsztaty w ramach ścieżek: .NET, PHP, C++, JavaScript, Bottega IT Minds, Java, Business Relations & Soft Skills, Python, Front-end i Architektury Aplikacji. Oprócz tego szykuje się masa atrakcji i burzliwych dyskusji ;)


Zobaczcie, jak było rok temu! Obejrzyjcie relację:

Więcej informacji: https://4developers.org.pl

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia