Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

#9 spotkanie Serverless Wroclaw

Wydarzenie:
#9 spotkanie Serverless Wroclaw
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
09.03.2020 (poniedziałek)
Godzina:
18:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
WędrówkiPub - Wrocławski Klub Podróżniczy
Adres:
Podwale
Opis:

Serdecznie zapraszamy wszystkich na dziewiąte spotkanie Serverless Wroclaw, które odbędzie się 09/03/2020 w Pubie Wędrówki!Statyczna strona za 2$ miesięcznie na AWS (z SSL'em). Wprowadzenie do CloudFronta. [PL]

Statyczna strona zabezpieczona certyfikatem SSL wydaje się niebotycznym wydatkiem - podczas prezentacji pokażę jak to zrobić w prosty sposób korzystając głównie z CloudFronta, ale także Route53, S3 i ACM.


Marek Będkowski - Polyglot programmer w ostatnim czasie wdraża startupy z branży medycznej na AWS'ie a po godzinach tworzy swój portal z kursami online e-kursy.it


Hybrydowe rozwiązania serverless integrujące się z systemami legacy [PL]

Case study realnego rozwiązania stworzonego zgodnie z architekturą serverless w chmurze AWS integrującego się z tradycyjnym systemem serwerowym napisanym w Springu (Java) korzystającym z bazy danych MySQL.

Rozwiązanie w bardzo krótkim czasie dostarczyło realną wartość biznesową i uwolniło pracowników od ręcznych działań naprawczych.

W prezentacji zostanie przedstawiona architektura rozwiązania, zostaną omówione podjęte decyzje na poziomie technicznym. Przejdziemy również przez wykorzystane w rozwiązaniu dobre praktyki servereless.


Paweł Zubkiewicz - Od ponad 14 lat profesjonalnie tworzy oprogramowanie, przeszedł przez różne role w cyklu SDLC: programisty Java, analityka biznesowego, architekta. Obecnie pracuje jako AWS Cloud Architect i zarządza kilkoma kontami AWS zawierającym tysiące bądź dziesiątki tysięcy zasobów każde.

Od 2016 roku pasjonuje się Serverless. Aktywnie buduje i wspiera polską społeczność wokół tego obszaru tworząc Serverless Polska, organizując Serverless Wrocław meetup oraz występując na różnych konferencjach gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.


Do zobaczenia!


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia