en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

#9 Turkusowe Śniadanie Poznań

Wydarzenie:
#9 Turkusowe Śniadanie Poznań
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
13.03.2019 (środa)
Godzina:
08:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Cafe Misja
Adres:
Gołębia 1
Strona www:
Opis:

Witaj!


Zapraszamy Cię na kolejne #9Turkusowe Śniadanie w Poznaniu. Podczas naszych spotkań dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem, skupiając osoby zainteresowane turkusem w lokalnej społeczności.


W jakich godzinach: 8:30 - 10:30

Gdzie: Cafe Misja, Gołębia 1

Kogo możesz spotkać na #9Turkusowym Śniadaniu?


Przede wszystkim przedsiębiorców prowadzących lub zainteresowanych (r)ewolucją sposobu zarządzania w swoich organizacjach.


Zapraszamy Was do udziału gdzie Izabela Kluzek–Kot podzieli się swoim doświadczeniem z procesów wdrażania turkusowego paradygmatu do organizacji, z jakimi reakcjami, trudnościami można się spotkać. Jak poradzić sobie z nimi oraz na jakie aspekty warto zwrócić uwagę. Popracujemy narzędziem pracy zespołowej (THE Point), które organizacje wdrażają w Polsce. Jest to narzędzie do rozwiązywania problemów i poszukiwania innowacji w codziennej pracy. Łączy w sobie pracę zespołu nad rozwiązywaniem pilnych i złożonych problemów poprzez poszukiwanie rozwiązań. Wszystko to w połączeniu rozwoju kompetencji interpersonalnych z umiejętnością pracy w kulturze feedbacku i dostrzegania złożoności sytuacji.


Przemek Karczewski opisał Izę jako „ prawdziwa turkusowa rEwolucjonistka, z pasją i determinacją wdrażająca idee turkusowej filozofii zarówno u swoich klientów w dużych firmach jak i we własnej organizacji. Jej bronią są przede wszystkim coaching, trening i mentoring. Swoją misję realizuje głównie poprzez bloga oraz firmę szkoleniowo-doradczą HPR Group. Iza była jednym z organizatorów największego tegorocznego turkusowego wydarzenia w Polsce -konferencji Turkusowa Rewolucja.” Współpracuje z takimi firmami jak Decathlon, Leroy Merlin, Dentons Business Services EMEA sp. z o.o., Grupa ZIBI S.A.


A wszystko to przy smacznym i pożywnym śniadaniu!


Do zobaczenia!

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia