Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Agile Book Club #15: Szef wymagający i wyrozumiały (Radical Candor)

Wydarzenie:
Agile Book Club #15: Szef wymagający i wyrozumiały (Radical Candor)
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
12.03.2020 (czwartek)
Godzina:
18:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Puławska 182
Adres:
Puławska 182
Strona www:
Prelegenci:
Opis:

Uwaga: spotykamy się w biurze 7n na 12 piętrze! Aby dostać się do biura wystarczy poprosić ochronę o kartę gościa.


Zapraszam na piętnaste spotkanie Agile Book Clubu!


O meetupie:

Agile book club to Warszawska społeczność która cyklicznie spotyka się aby omawiać, dyskutować i komentować książki związane z tematami scruma, agile’a, zwinnego tworzenia produktów i nowoczesnego zarządzania.


Wartością która dajemy uczestnikom naszych spotkań jest możliwość krytycznego spojrzenia na koncepcje opisane w omawianych książkach poprzez dyskutowanie ich z innymi praktykami „zwinności”. Przychodząc na nasze spotkania dostajesz to samo i więcej niż gdybys sam przeczytał omawiana książkę.


O książce:

Radykalna Szczerość to złoty środek między byciem szefem obrzydliwie agresywnym z jednej strony i rujnująco empatycznym z drugiej. To podejście zakłada kierowanie ludźmi, które łączy w odpowiedni sposób pochwały z krytyką, by pomóc ludziom uzyskiwać lepsze wyniki.

Świetni szefowie nawiązują silne relacje ze swoimi pracownikami, a autorce, Kim Scott udało się zidentyfikować trzy proste zasady ich budowy:

- OSOBISTE ZAANGAŻOWANIE

- SKUTECZNOŚĆ

- ZROZUMIENIE ZNACZENIA

Szef wymagający i wyrozumiały to przewodnik dla wszystkich zagubionych lub wyczerpanych pracowników, napisany zarówno dla managerów, jak i dla każdego, kto ma nad sobą jakąś strukturę.

Ze swojej strony dopowiem jak wygląda Radykalna Szczerość w zwinnej organizacji w której pracuję, bo podejście sprawdza się nie tylko w tradycyjnym modelu.


O prezentującym: Karolina Solis

Karolina wspiera zespoły i organizacje w wytwarzaniu oprogramowania w metodykach zwinnych, prowadzi szkolenia i meetupy związane z feedbackiem, Scrumem, zwinnością i szeroko pojętym rozwojem w kontekście IT. Dumny pracownik IT na B2B. Aktualnie prowadzi dwa zespoły rozproszone w Ework Group. Ogromna fanka Jiry i produktów Atlassiana, a w szczególności doskonale utrzymanych i aktualnych tablic ;) Posiada wieloletnie doświadczenie w digital marketingu i PR. Prywatnie szczęśliwa żona, właścicielka kota i świnki morskiej mieszkająca na warszawskich Bielanach. Z wykształcenia filolog i tłumacz.
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia