Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Agile Book Club #18: Konstruktywna komunikacja w biznesie.

Wydarzenie:
Agile Book Club #18: Konstruktywna komunikacja w biznesie.
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
23.10.2020 (piątek)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Opis:

Tym razem w zdalnej formie, spotkajmy się tutaj: https://us02web.zoom.us/j/87635794008?pwd=T05PNjAxTjhCenJpWE1QNENQVTFKZz09*


*aby móc w 100% skorzystać z naszego meetupu musisz zainstalować sobie appkę zooma, uczestniczenie przez przeglądarkę da Ci gorsze doświadczenie.


Zapraszam na siedemnaste spotkanie Agile Book Clubu!


O meetupie:

Agile book club to Warszawska społeczność która cyklicznie spotyka się aby omawiać, dyskutować i komentować książki związane z tematami scruma, agile’a, zwinnego tworzenia produktów i nowoczesnego zarządzania.


Wartością która dajemy uczestnikom naszych spotkań jest możliwość krytycznego spojrzenia na koncepcje opisane w omawianych książkach poprzez dyskutowanie ich z innymi praktykami „zwinności”. Przychodząc na nasze spotkania dostajesz to samo i więcej niż gdybys sam przeczytał omawiana książkę.


O książce:

Pracuję z menadżerami różnego szczebla, ze Scrum Masterami , PM-ami, Product Ownerami. Obserwuję, że są ekspertami w swoich dziedzinach, narzędziach, posiadają umiejętności techniczne. Jednak jest dziedzina, która jest wciąż wymagająca – komunikacja ze swoimi ludźmi, otoczeniem biznesowym. Nie wiem czy kiedykolwiek, ktokolwiek będzie mógł o sobie powiedzieć, że jest mistrzem komunikacji – ja w takie słowa nie wierzę. Przekonałam się nie raz, że to co myślimy o komunikacji to tylko czubek góry lodowej. To co jest niewidzialne dla oka, stanowi bazę do jakości naszych rozmów. Rzadko kiedy chcemy nurkować głęboko lub rzadko kto chce aby ktoś zauważył co się kryje głębiej. Jednak bez tej wiedzy, próby zauważenia tego, komunikacja staje się jeszcze trudniejsza i możliwość budowania relacji właściwie maleje. To co możemy zrobić, to pracować nad swoimi umiejętnościami komunikacji z empatycznym uwzględnieniem różnic. Będąc empatycznymi za równo dla siebie jak i dla naszych rozmówców stajemy bliżej możliwości osiągnięcia porozumienia. I o tym traktuje ta książka pokazując mechanizmy nami kierujące, wskazując na narzędzia które można wykorzystać w komunikacji i jednocześnie dając możliwość odkrycia jakiejś wiedzy o sobie samym.


O prezentującym: Ewelina Gałęzowska - Szomborg (https://www.linkedin.com/in/ewelina-galezowska-szomborga-szomborg-221a5067/)


www.agilehats.pl

FB: https://www.facebook.com/AgileHats

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/agilehats/


„Born to be agile” można by rzec. Zanim dowiedziała się czym jest zwinność, hołdowała związanym z nim wartościom i pryncypiom.

Współzałożycielka Agile Hats, gdzie jest odpowiedzialna za miękką, psychologiczną część pracy w zespołach - uświadamia wagę współpracy i inspiruje do sprawniejszej, otwartej komunikacji.

Dyplomowany Trener Szkoły Trenerów Biznesu Moderator. W swojej trenerskiej karierze przeprowadziła ponad 660 dni szkoleniowych. Prowadzi szkolenia podnoszące umiejętności kierownicze: Management 3.0., Agile dla zespołów, Facylitacja spotkań, Narzędzia coachingowe, Budowanie zespołów, Motywowanie do pracy. Współpracuje z zespołami w obszarach rozwoju umiejętności osobistych: komunikacji interpersonalnej i zespołowej, asertywności w komunikacji z interesariuszami. Prowadzi warsztaty wykorzystując takie metody jak Design Thinking, Lego Serious Play, metod twórczego rozwiązywania problemów. Coach ACC ICF Global – praktyk prowadzenia sesji coachingu indywidualnego, zespołowego i grupowego.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Podobne wydarzenia