Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Agile Book Club #24: Everyone is a Change Agent

Wydarzenie:
Agile Book Club #24: Everyone is a Change Agent
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
29.07.2021 (czwartek)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Prelegenci:
Opis:

Zapraszam na dwudzieste czwarte spotkanie Agile Book Clubu!


O meetupie:

Agile book club to Warszawska społeczność która cyklicznie spotyka się aby omawiać, dyskutować i komentować książki związane z tematami scruma, agile’a, zwinnego tworzenia produktów i nowoczesnego zarządzania.


Wartością która dajemy uczestnikom naszych spotkań jest możliwość krytycznego spojrzenia na koncepcje opisane w omawianych książkach poprzez dyskutowanie ich z innymi praktykami „zwinności”. Przychodząc na nasze spotkania dostajesz to samo i więcej niż gdybys sam przeczytał omawiana książkę.


O książce:

"Everyone is a Change Agent: A Guide to the Change Agent Essentials" - April K. Mills

Jest coś co Ci nie pasuje w Twoim otoczeniu i chciałabyś/byś to zmienić? Masz jakiś pomysł na usprawnienie współpracy z koleżankami i kolegami? A może chciałbyś aby społeczność na Twoim osiedlu inaczej się zachowywała? Jeśli dotychczas czekałaś/eś no "tego kogoś", "ten moment", "to coś", to najwyższczy czas przestać czekać! Ty jesteś tym kimś, to jest ta chwila i możesz zrobić ten krok.

Książka April K. Mills wprowadza kilka podstawowych założeń, praktyk, które sprawią, że wprowadzanie zmian będzie dla Ciebie przyjemniejsze i szybsze. Na meetupie opowiem Ci o modelu mentalnym, o procesie, który zachęci Ci do działania i pokaże jak możesz zacząć świat wokół siebie już dzisiaj.


O prezentującym:

Łukasz Adamski - Scrum Master w BNP Paribas.

Po kilku latach pracy w waterfall'owych projektach zainteresowałem się metodami zwinnymi. Wierzę, że reguły spisane w Agile Manifesto nawet po 20 lat po powstaniu są świetnymi drogowskazami do budowania praktycznych i działających rozwiązań biznesowych. Jako Scrum Master skupiam się na ciągłej nauce i rozwoju oraz budowaniu szczerych relacji w zespole.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Podobne wydarzenia