Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Agile Book Club #8

Wydarzenie:
Agile Book Club #8
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
26.03.2019 (wtorek)
Godzina:
18:20
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Viacom International Media Networks Polsk
Adres:
Mokotowska 19
Strona www:
Opis:

Uwaga: Nie musisz samodzielnie przeczytać omawianej książki aby przyjść na nasze spotkanie!


Zapraszam na ósme spotkanie Agile Book Clubu!


Uwaga: Spotykamy się na 5 pietrze w sali 503!


O meetupie:

Agile book club to Warszawska społeczność która cyklicznie spotyka się aby omawiać, dyskutować i komentować książki związane z tematami scruma, agile’a, zwinnego tworzenia produktów i nowoczesnego zarządzania.


Wartością która dajemy uczestnikom naszych spotkań jest możliwość krytycznego spojrzenia na koncepcje opisane w omawianych książkach poprzez dyskutowanie ich z innymi praktykami „zwinności”. Przychodząc na nasze spotkania dostajesz to samo i więcej niż gdybyś sam przeczytał omawiana książkę.


Zwróćcie proszę uwagę że ilość miejsc jest mocno ograniczona!


Po zakończeniu meetupa zapraszam na wspólne piwo :)


O książce:

Przywództwo w akcji, czyli efektywne zarządzanie poprzez rozmowę!

Rozmowa menedżerska to najskuteczniejsze i najszybciej działające narzędzie mogące spowodować pożądaną zmianę, o ile… zostanie dobrze przygotowana i przeprowadzona.


Wyjątkowym elementem książki Jeden na jeden jest transkrypcja i praktyczna analiza ośmiu dialogów pomiędzy liderem

i pracownikiem. Dowiesz się, dlaczego prezentowane rozmowy nie działają, choć niektóre z nich wykorzystują obiegowe narzędzia, oraz poznasz nowe możliwości bardziej skutecznego działania.


O prezentującym:

Certyfikowany coach PPC ICF, certyfikowany mentor coach ICF, systemic coaching i trener inspirowany Non-Violent Communication, certyfikowany trener FRIS. Zdobyła doświadczenie menedżerskie kierując pracą szkoły językowej.


Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem, wykładowca poznańskich uczelni w latach 2010 do 2018. Wykorzystując dotychczasowe doświadczenie specjalizuje się w budowaniu efektywnych zespołów, komunikacji w zespole, rozwiązywaniu konfliktów. Pracuje głównie procesowo w coachingu dla wyższej i średniej kadry zarządzającej, zespołowym i grupowym. W latach[masked] dyrektor International Coach Federation Oddział Poznań, od marca 2015 do marca 2017 wiceprezes International Coach Federation Polska. Od lipca 2018 mieszka i pracuje w Dolinie Krzemowej w Kalifornii.


W swojej pracy łączy m.in. podejście systemowe (w oparciu o szkolenia i prace Caitlin Walker i Petera Senge), psychologię pozytywną – skoncentrowaną na rozwiązaniach z rozwojowym wykorzystaniem technik kreatywnych. Pracuje z zarządami, managerami na poziome executive i wyższego szczebla, zespołami, przedsiębiorcami i korporacyjnymi klientami indywidualnymi. Jest autorką dwóch książek „Efektywne zespoły. Jak razem osiągać więcej?” oraz „Jeden na jeden. Odważne rozmowy z pracownikami”.


Jej klienci zazwyczaj mówią o współpracy z nią „Działanie, nie gadanie” i te słowa są jak jej motto. Hobbistycznie prowadzi na Facebooku stronę „Wytrwałość – historia osobista”, gdzie skupia się tylko i wyłącznie na działaniu w obszarze wdrażania dobrych nawyków. Na LinkedIn prowadzi codzienną serię video (w języku angielskim) Question of the Day, w której przedstawia mocne pytania przydatne dla liderów.

Uczestnicy (1):
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia