Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Agile Dojo #20: Top management, a zwinność

agile-dojo-20-top-management-a-zwinnosc
Wydarzenie:
Agile Dojo #20: Top management, a zwinność
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
06.09.2023 (środa)
Godzina:
17:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online
Adres:
On-line
Strona www:
Opis:

Zastanawiasz się, jak zwinność wpisuje się w strategię twojej organizacji? Chcesz dowiedzieć się, jakie działania mogą ją wspierać, a jakie hamować? Szukasz inspiracji jak skutecznie wprowadzać zwinne podejście w Twojej organizacji?

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie online 6 września o godzinie 17:30, podczas którego zgłębimy problematykę związaną z top managementem i wdrażaniem zwinnych metodyk w organizacji.


Dla kogo jest ten meetup?


  • Na codzień bliżej Ci do managera lub dyrektora?

Podczas meetupu dowiesz się, jak skutecznie wspierać zwinne działania, aby Twoja organizacja mogła skutecznie wykorzystać ich potencjał.


  • Jesteś Scrum Masterem, Agile Coachem, Product Ownerem, itd.?

Poznasz strategie współpracy z managerami wyższego szczebla i zarządem, tak aby razem skutecznie kreować i wspierać kulturę zwinności.


  • Jesteś członkiem zespołu? (Testerem, programistą, grafikiem, specjalistą UX, QA, itd.?)

Dowiesz się, jak nie zgubić się w dzisiejszym świecie zwinności. Jak przetłumaczyć język menedżerski na bardziej przystępny dla Ciebie? Jakie pytania warto zadawać? Jak aktywnie wspierać cały proces z poziomu technicznego?


Kim jest nasza prelegentka?

Joanna jest doświadczoną Scrum Masterką, trenerką i coachem. Swoją przygodę ze Scrumem i Agile rozpoczęła w 2010 roku. Choć posiada doktorat z robotyki, to nie ogranicza się tylko do technicznego aspektu pracy. Fascynują ją różnorodne sfery zawodowe, zwłaszcza te skupiające się na ludziach, produktach i procesach.

Joanna jest nieustannie na tropie nowych, skutecznych i efektywnych sposobów pracy, które pomagają organizacjom osiągać sukcesy. Wspieranie innych w dążeniu do zawodowej doskonałości jest dla Joanny nie tylko pasją, ale i źródłem ogromnej satysfakcji
Więcej informacji: https://www.meetup.com/pl-PL/agiledojoszczecin/events/295490530/

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia