Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

AImeetup - Let's meet to talk about A.I. #4

Wydarzenie:
AImeetup - Let's meet to talk about A.I. #4
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
16.03.2017 (czwartek)
Godzina:
18:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Krakowski Park Technologiczny
Adres:
al. Jana Pawła 41L
Agenda:
  • Vladimira o temacie "Artificial intelligence and economics", poruszając teoretyczne i praktyczne zagadnienia świata, w którym roboty zastąpią pracę większości zawodów.
  • Bartłomiej Rozkrut wprowadzi nas w praktyczny temat pt. "Jak zbudować własnego tłumacza w 15 minut, czyli Neural Machine Translation w praktyce”. Bartek pokaże jak zastosować w praktyce sieć rekurencyjną z pamięcią i uwagą (LSTM w/attention), jak skorzystać z dostępnych narzędzi i jak użyć ich do innych ciekawych zastosowań.
  • Michał Blak (edrone.me) pokaże co wspólnego ma sztuczna inteligencja z marketingiem przedstawiając wykład pt. "Let's Compete with the machine.". Dowiemy się m.in. Kto jest lepszym eCommerce managerem: Istota ludzka, czy maszyna?Opis:

A.I. meetup wraca z cyklem spotkań na 2017! Do grona organizatorów dołącza fundacja OMGKRK, a my jak zwykle mamy dla Was ultraciekawą agendę!  

Spotkanie rozpoczniemy od telegraficznej prezentacji przygotowanych przez nas najnowszych ciekawostek ze świata technologii A.I. Chcielibyśmy, aby ta sekcja na stałe zagościła w kalendarzu A.I. meetupów.

Następnie przejdziemy do głównej części wystąpień.Profile pracodawców

Podobne wydarzenia