Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Angular Warsaw #37

Wydarzenie:
Angular Warsaw #37
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
18.05.2022 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Jana Kazimierza 5
Adres:
Jana Kazimierza 5
Strona www:
Opis:

Zapraszamy na kolejny z serii, angularowy MeetUp, organizowany przez Angular Warsaw przy współpracy z House of Angular i angular.love! Chcecie zafundować sobie dawkę nowej, praktycznej wiedzy o Angularze z różnych perspektyw? Zapraszamy do posłuchania


Developerów z House of Angular już 18 maja! A o czym tym razem będzie mowa? Szczegóły przedstawimy Wam wkrótce, ale możemy zdradzić, że tematy prezentują się następująco:

Przemysław Łęczycki - ,,Zero waste software development”

Dominik Donoch - ,,Angular Testing Toolset"

Mateusz Basiński - ,,Micro frontendy - makro problemy? Czyli Module federation w angularze”


Oprócz prelekcji będzie też oczywiście czas na networking przy piwie i pizzy. Będzie to też świetna okazja, żeby porozmawiać z Dariuszem Kalbarczykiem, blogerami z angular.love oraz z ekipą z House of Angular - zdobywcami ngAward Angular Hero of Community!

Dodatkowo, na najbardziej aktywnych uczestników jak zawsze czekają zestawy Angular-owych gadżetów oraz kultowe, czerwone bluzy!


Jeśli chcecie być na bieżąco z pojawiającymi się informacjami odnośnie Meetupu, zachęcamy do śledzenia profilu House of Angular na Facebook’u: House of Angular | Facebook oraz do obserwowania angular.love: angular.love | Facebook

*Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie. Wystąpienia przeprowadzane będą w języku polskim. Dodatkowo, dla osób, które nie będą mogły dołączyć do nas w Warszawie, zorganizowany będzie stream z wydarzenia.

Chciałbyś spróbować i sprawdzić się w roli prelegenta? Zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje ciekawych, merytorycznych tematów :)


Miejsce spotkania:

House of Angular

Budynek Instytutu Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk

ul.Jana Kazimierza 5 , Warszawa

Dla zmotoryzowanych przygotowaliśmy parking. Wjazd od tyłu Instytutu

tutaj jest też zdjecie - mapka: https://docs.google.com/document/d/1UUeMMKzTjAfNAcXJhZXlv5bV2d-4RqmH7eXAWcf6qMc/edit?usp=sharing

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia