Logo Crossweb

Angular Warsaw #38

Wydarzenie:
Angular Warsaw #38
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
12.07.2022 (wtorek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Jana Kazimierza 5
Adres:
Jana Kazimierza 5
Strona www:
Opis:

Zapraszamy na kolejny z serii, angularowy MeetUp, organizowany przez Angular Warsaw przy współpracy z House of Angular i angular.love! Czeka na Was dawka nowej, praktycznej wiedzy o Angularze z różnych perspektyw. Zapraszamy do posłuchania Developerów z House of Angular już 12 lipca! O czym tym razem będzie mowa? Szczegóły przedstawimy Wam wkrótce, ale możemy zdradzić, że tematy prezentują się następująco:


Mateusz Stefańczyk - ,,Deep dive into Angular 14”

Dominik Kalinowski - ,,Zmiany w Reactive Forms oraz zewnętrzne biblioteki do zarządzania formularzami”

Oprócz prelekcji będzie też oczywiście, jak zawsze czas na networking przy piwie i pizzy. Będzie to też świetna okazja, żeby porozmawiać z Dariuszem Kalbarczykiem, blogerami z angular.love oraz z ekipą z House of Angular - zdobywcami ngAward Angular Hero of Community!


Na meetupie będziecie mieli też szansę zgarnąć darmowy bilet na największą, angularową konferencję w Polsce - ngPoland oraz JSPoland, które odbędą się już w październiku. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj: https://ng-poland.pl & https://js-poland.pl


Dodatkowo, na najbardziej aktywnych uczestników jak zawsze czekają zestawy Angular-owych gadżetów oraz kultowe, czerwone bluzy!

Jeśli chcecie być na bieżąco z pojawiającymi się informacjami odnośnie Meetupu, zachęcamy do śledzenia profilu House of Angular na Facebook’u: House of Angular | Facebook oraz do obserwowania angular.love: angular.love | Facebook

*Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie. Wystąpienia przeprowadzane będą w języku polskim. Dodatkowo, dla osób, które nie będą mogły dołączyć do nas w Warszawie, zorganizowany będzie stream z wydarzenia.


Przypominamy, że cały czas jesteśmy otwarci na propozycje wystąpień podczas kolejnych edycji! Chciałbyś spróbować i sprawdzić się w roli prelegenta? Zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje ciekawych, merytorycznych tematów :)


Miejsce spotkania:

House of Angular

Budynek Instytutu Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk

ul.Jana Kazimierza 5 , Warszawa

Dla zmotoryzowanych przygotowaliśmy parking. Wjazd od tyłu Instytutu.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia