Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Angular Wrocław #38

angular-wroclaw-38
Wydarzenie:
Angular Wrocław #38
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
25.04.2024 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Synergy Codes Software House
Adres:
Powstańców Śląskich 15
Opis:

Exciting Announcement! Join us for the upcoming Angular Wrocław meetup on April 25th, Thursday, starting at 18:00. We're thrilled to share that the event will be hosted at our familiar venue, generously provided by Synergy Codes. You can locate us at the same address, 15 Powstańców Śląskich Street (Centrum Południe 1 office building, 1st floor).


We've prepared an array of surprises just for you! Stay tuned for the detailed agenda, which will be revealed soon.


Plus, here's an additional treat! Enjoy complimentary beer during the break. It's the perfect opportunity to connect, network, and explore the dynamic world of Angular.


Keep an eye out for agenda updates. See you there! #AngularWrocław #Meetup #SaveTheDate

Angular Bros oraz Synergy Codes są organizatorami wydarzenia Angular Wrocław Meetup, które odbędzie się w dniu 25.04.2024 r. w biurze Synergy Codes pod adresem: Centrum Południe 1 ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu. W celu zrelacjonowania i poinformowania o przebiegu oraz wynikach tego wydarzenia, na stronach internetowych organizatorów oraz na ich kontach w social media zostaną zamieszczone zdjęcia oraz nagrania wykonane w trakcie jego przebiegu, co może się wiązać z utrwaleniem wizerunku jego uczestników. Podstawą prawną do przetwarzania i rozpowszechniania wizerunku uczestników w razie ich utrwalenia jest art. 81 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zgodnie z którym zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie czy publiczna impreza. Organizatorzy zapewniają, że rozpowszechnianie zdjęć i nagrań będzie dokonywane wyłącznie w celu relacji z wydarzenia oraz w sposób zapewniający należytą ochronę dóbr osobistych uczestników.


Sponsorem i partnerem naszego spotkania jest Synergy Codes.


Uczestnicy (1):

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia