Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

AWS User Group Poland - Trójmiasto!

aws-user-group-poland-trojmiasto
Wydarzenie:
AWS User Group Poland - Trójmiasto!
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
20.06.2023 (wtorek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Airspace Intelligence Poland
Adres:
Aleja Grunwaldzka 411
Strona www:
Agenda:

18:00 Intro & Meet Our Host

18:15 Database DevOps on AWS: the forgotten automation - Wojciech Gawroński (AWS)

19:10 Q&A / Networking

19:30 Ujarzmić sieć w AWS - Paweł Piotrowski

20:30 Q&A / Networking

Opis:

Cześć, tak.. żyjemy i wracamy na scenę! :) Przerwa pandemiczno-organizacyjna za nami, plany na rozwój przed nami. Zapraszamy na pierwsze spotkanie AWS UG Polska w Trójmieście po dłuugiej przerwie.


20 Czerwca o godzinie 18:00 w siedzibie firmy Airspace Intelligence Poland Sp. z o.o., Al. Grunwaldzka 411, Gdansk, 6 piętro (budynek Alchemia Aurum).


Spotkanie odbędzie się offline, czyli widzimy się na miejscu!


O czym będzie?

1. Database DevOps on AWS: the forgotten automation

The core idea of DevOps is to better support collaboration across different teams. Even though databases are involved in almost all enterprise services, database changes management is often forgotten from the DevOps lifecycle. Ongoing changes and processing of databases have become a bottleneck for many organizations. This session talks about how to build an architecture to automate database changes as part of the DevOps practice, enforce database-application-joint code reviews, integrate the database and application build and test operations together, detect abnormal database system behaviour, and automate notifications to appointed teams to take corrective actions.


2. Ujarzmić sieć w AWS

Sieć wydaje się być najmniej poznaną, a przez to najmniej lubianą częścią infrastruktury w chmurze. Tą prezentacją nie sprawię, że ją polubicie, ale przynajmniej postaram się, żeby była bardziej zrozumiała.

Od ogółu do szczegółu przedstawię, jak działają najważniejsze elementy infrastruktury sieciowej w AWS, tak żeby każdy mógł samodzielnie zdiagnozować podstawowe przyczyny, że „coś nie działa, to musi być problem z siecią”Więcej informacji: https://www.meetup.com/awsugpl/events/293909903/

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia