en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Bydgoszcz JUG - meetup #20

Wydarzenie:
Bydgoszcz JUG - meetup #20
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
27.09.2018 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Biblioteka UKW
Adres:
ul. K.Szymanowskiego 3 Bydgoszcz
Strona www:
Opis:

Zapraszamy na kolejne spotkanie bydgoskiego Java User Group, które odbędzie się w czwartek, 27 września 2018 o godzinie 18:00 w Bibliotece UKW. Tym razem nawiedzi nas silna ekipa z Trójmiejskiego JUGa. Zaplanowane są 2 prelekcje prezentowane przez 3 prowadzących:


  • Michał Gruca - Java Developer, Solution Architect, Team Leader, currently in Delivery Manager role, with little appreciation to any of job titles. Focused more on solving problems, regardless if soft or tech in nature. In free time building communities, speaking at events, coding and trying to come back to blogging. After working around a decade in software industry, I’ve seen a bit, and try to share what I’ve learned about programming and management. Always with opinion, but open to discussion, stay strong and argue :) Despite using Outlook and Excel on daily basis, I’m still developer at heart with couple of IDE’s installed on my machine.


Temat prezentacji Michała: Impostor syndrome, czyli dlaczego moje konto na Githubie jest puste


21 wiek, nowe stulecie. Wszyscy się dzielą poprzez sołszalmidia zdjęciami z siłowni, blogaskami czy ostatnim commitem. Tylko ja siedzę w domu i nic nie umiem, a jak już coś zrobię to słabo. Na szczęście mam pracę i jak będę się trzymać zasady „Kto cicho jedzie, dalej zajedzie”, może mnie nie wyrzucą. Czy czuliście się tak kiedyś? A może przypomina to wam któregoś z znajomych? Jeśli tak, i zastanawialiście się co z tym zrobić, to opowiem wam o impostore syndrome, czym jest i jak z tym żyć.


  • Michał Jonko - Software Engineer od ponad 10 lat, skupiony głównie (jak nie jedynie) na pracy z JVM. Pasjonat optymalizacji, walki z wydajnością, automatyzacji, identyfikacji procesów i systemów decyzyjnych. Niestety również wymagający maruda, wielki “wielbiciel” Agile, czciciel czytelnego i łatwego w utrzymaniu kodu funkcyjnego.

Wolny czas spędza najchętniej za kierownicą sportowych samochodów, chociaż czasami lepiej sprawdza się jako dobry ojciec 3 córek.


  • Krzysztof Borowa - Od ponad 10 lat adept wszystkiego co związane z Java. Wielki fan jakości, testów i podejścia funkcyjnego. Pomiędzy sesjami związanymi z kodowaniem w korporacji, uwielbia spędzać czas na spotkaniach, meetingach i innych “fascynujących agile-owych” wydarzeniach.

Przy szklaneczce dobrej whisky lubi nadrobić zaległości konferencyjne na YouTubie. Nie stroni też od spędzania wolnego czasu nad testowaniem nowych planszówek.


Michał i Krzysztof poprowadzą prezentację zatytuowaną: A little bit of functional, a little bit of Java. How To make it upside down!


Java 8 przyniosła nam dobrodziejstwo, które zbliżyło nas nieco do tworzenia funkcyjnego kodu - wyrażenia

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Bydgoszcz

Asseco Poland S.A.
firma technologiczna

Białystok, Bielsko - Biała, Bydgoszcz, Gliwice, Katowice...
technologie:
Java, JavaScript, PostgreSQL, Oracle, .NET...
typ projektów:
projekty dla klientów, własny produkt
8 ofert pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Podobne wydarzenia