Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij

Warning: date() expects parameter 2 to be integer, string given in /home/users/crossweb/public_html/crossweb/application/modules/default/views/scripts/event/show.phtml on line 158
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

CHI Południe – Agile and Lean UX

Wydarzenie:
CHI Południe - Agile and Lean UX
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:

Warning: date() expects parameter 2 to be integer, string given in /home/users/crossweb/public_html/crossweb/application/modules/default/views/scripts/event/show.phtml on line 268
Data:
23.04.2013 (wtorek) -
Warning: date() expects parameter 2 to be integer, string given in /home/users/crossweb/public_html/crossweb/application/modules/default/views/scripts/event/show.phtml on line 277
()
Godzina:
19:00
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Google for Entrepreneurs
Adres:
Rynek Główny 12, 3 piętro
Facebook:
Opis:
W kwietniu CHI Południe zaprasza na spotkanie zatytułowane "Agile and Lean UX", na którym pojawią się goście, którzy opowiedzą o tym, jak UX Designerzy mogą pracować w nowych metodykach w różnych środowiskach pracy. Rejestracja na wydarzenie rusza 15 kwietnia o godzinie 21:00.       agenda:
  • Tomasz Wiszkowski - pracował nad wprowadzeniem metodyk zwinnych w zespole Google Kraków - opowie o tym czym jest Agile i jak skutecznie wykorzystywać tę metodykę.
  • Paweł Śmietanka - projektant w firmie DreamLab Onet.pl w prezentacji pt. "Zwinnie do celu. Proces projektowy w Zumi.pl" opowie o metodyce pracy na przykładzie tego bardzo ciekawego projektu.
  • Olena Miliutina - UX designer z Google Kraków opowie jak dbać o dobry user experience w środowisku, w którym tempo nadają sprinty i techniczne priorytety.
  • Marcin Szeląg z Innovation Nest - funduszu wspierającego m.in. UXPin i inne niezwykle ciekawe startupy. Od Marcina dowiemy się w jaki sposób z powodzeniem rozwijać innowacyjne produkty.

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia