en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Cieszyn [ #4 ] Turkusowe Śniadanie z Wiedzą

Wydarzenie:
Cieszyn [ #4 ] Turkusowe Śniadanie z Wiedzą
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Data:
01.07.2020 (środa)
Godzina:
20:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Prelegenci:
Opis:

Temat:

Jeśli nie Turkus to co?

Z na tym śniadaniu dowiesz się m.in.:

Dlaczego model turkusowych organizacji podbija świat. Jakie są wspólne cechy polskich turkusowych organizacji. Na czym polega przewaga turkusowych organizacji.


Turkus na świecie:

Pojęcie turkusowych organizacji zagościło na stałe w naszym języku w 2016 roku kiedy to została przetłumaczona i wydana w Polsce książka Frederica Laloux pod tytułem „Pracować inaczej”. Książka nazwała to co każdy już obserwował od dłuższego czasu, trend na rynku pracy, który coraz mocniej i mocniej pojawia się w różnych narodach – również w Polsce. U podstawy stoją dwie potrzeby biznesowe, po pierwsze budowanie przewagi konkurencyjnej na przesyconym rynku gdzie „już wszystko jest”. Druga potrzeba to utrzymanie wysokiego zaangażowania ludzi w pracy. Statystyki pokazują, że ludzie są coraz mniej zaangażowani- jedynie 22% w Polsce wg Gallupa. W takich warunkach biznes, który chce odnieść sukces potrzebuje zmienić strategię działania na bardziej turkusową ponieważ to właśnie odpowiedni czas i miejsce dla sukcesu tego działania.


Turkusowa ewolucja w Polsce

Branża technologiczna zawsze była o krok do przodu przed resztą rynku, to ona wytycza trendy jak działamy zarówno w kontekście narzędzi informatycznych (oprogramowania) jak również sposób pracy (samoorganizacja pracy).


Prowadziłem badania bezpośrednio w terenie - odwiedzając polskie firmy, które zaczęły stosować turkusowe praktyki. Te “wyprawy” miały miejsce jeszcze zanim zacząłem współtworzyć turkusowe śniadania.

Są te żywe case study, które są spisane w formie e-booka dostępnego pod adresem: http://turkusowaewolucja.pl/

Na śniadaniu omówimy jedynie wycinek badań.


Link:

Zoom Meeting

https://zoom.us/j/94171391089?pwd=TDVDMXJUZ2ZrS1grR1RCTGUwWFh0QT09

Password: (przesłany na dzień 'przed' do zainteresowanych, w radzie czego mój http://m.me/naszczlowiek jak ktoś się spóźni lub zgubi)


Mówca:

Łukasz Turkus Solarski. Jako ambasador fundacji Startup Poland oraz Turkusu na co dzień spotyka się i uczy od organizacji, które jak mówi występują w `odcieniach turkusu’. Razem z wyspecjalizowanym zespołem pomaga organizacjom rozpoznać talenty i predyspozycje ich członków, tak aby mogli oni przejść na wyższy poziom samoświadomości i efektywności. Wspiera organizacje w budowaniu ich strategii opartej na wartościach.

Sens pracy oparty na naszych wartościach zmienia nasze postawy, które wzbudzają kreatywność, a co za tym idzie wzrost zarówno zadowolenia z pracy oraz zwiększają wynik finansowy organizacji. Uczeń Chrystusa, współtwórca i uczestnik inicjatyw: Klub mówców i liderów dla startupowców, serii konferencji Camp Startup Poland Wrocław, Turkusowe Śniadania. Autor e-booka TurkusowaEwolucja.

Uczestnicy (1):
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia