en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Cloud & Datacenter User Group #1 Bydgoszcz

Wydarzenie:
Cloud & Datacenter User Group #1 Bydgoszcz
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
14.11.2017 (wtorek) - 15.11.2017 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Atos
Adres:
ul. Kraszewskiego 1
Strona www:
Opis:

Pierwsze spotkanie Bydgoskiej grupy miłośników Cloud i rozwiązań datacenter odbędzie się w siedzibie firmy Atos w Bydgoszczy przy ul. Kraszewskiego 1w ( najpierw budynek ALFA na recepcji a dalej w Budynku GAMMA na polpiętrze( szczegóły wkrótce).


PRELEGENCI:


  • Piotr Jabłoński - odpowiedzialny za wsparcie techniczne rozwiązań wirtualizacji w Polsce i w Europie Centralnej w firmie VMware. Specjalizacja w NSX. Fan SDN, Data Center oraz rozwiązań chmurowych. Kontrybutor do funkcjonalności w rozwiązaniach Unified MPLS, Adaptive Code Modulation, Autonomic Networking. Prelegent i twórca warsztatów na konferencjach m.in. VMworld, Cisco Live, Cisco Forum, PLNOG, Infraxstructure. Posiada certyfikacje CCDE 2012::7, CCIE Service Provider, Routing and Switching #19476, VCP-NV oraz oficjalnego instruktora CCSI#35041. Organizator spotkań Cloud Infra User Group.


W temacie:


VMware Cloud on AWS – Przedstawienie modelu VMC on AWS z uwzględnieniem topologii oraz mechanizmów ukrytych przed użytkownikiem. Co umożliwia NSX w tym rozwiązaniu? Jak korzystać z natywnych usług AWS? Czym się to różni od innych modeli hybrydowych? Wymagania, obecne i przyszłe możliwości. Dzięki tej sesji poznasz lepiej jeden z najbardziej gorących tematów tej jesieni!


  • Paweł Piotrowski - architekt rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa w firmie Monolit IT. W tematach chmurowych współpracuje z Chmurowisko.pl, gdzie między innymi współprowadzi szkolenie AWS: From Zero To Hero. Certyfikowany AWS Solutions Architect.


W temacie:


Jak zostać architektem od chmury, czyli kilka słów o certyfikacji w AWS i nie tylko - Jeżeli interesujesz się tematem chmury publicznej i chcesz się rozwijać w tym kierunku, certyfikacja jest czymś, o czym warto pomyśleć. Układa wiedzę w głowie i daje sygnał potencjalnemu pracodawcy, że nie jesteś całkowitym nowicjuszem.Podczas tej sesji dowiesz się jakie masz możliwości certyfikacji w AWS i u innych dostawców usług chmurowych, oraz jak podejść do nauki, żeby zakończyła się sukcesem.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia