Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Code Europe Warsaw 2018

Wydarzenie:
Code Europe Warsaw 2018
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
24.04.2018 (wtorek)
Godzina:
09:00
Język:
polski , angielski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
PGE Narodowy
Adres:
al. Księcia J. Poniatowskiego 1
Opis:

Code Europe Warszawa | Największa konferencja programistyczna w Polsce


Już 24 kwietnia Warszawa stanie się stolicą branży IT


Ponad 150 specjalistów IT z topowych i innowacyjnych firm, takich jak Booking.com, Docker Inc., Elastic, Eventbrite, ForgeRock, Google, IBM, Intel, JetBrains, Microsoft, Nokia Bell Labs, Red Hat, Salesforce, SAP, Trivago - już 24 kwietnia podzieli się najnowszą wiedzą z branży IT na konferencji programistycznej Code Europe w Warszawie. Organizatorzy przygotowali aż 11 ścieżek tematycznych. Czego ciekawego będzie się można dowiedzieć?


Po raz pierwszy w Polsce, na konferencji programistycznej Code Europe w Warszawie, swoją wiedzą podzielą się światowej klasy specjaliści z branży IT:

  • Michael Johansen z NASA, na co dzień tworzy technologie wykorzystywane w badaniach kosmicznych i misji na Marsa. Posłuchaj inspirującego wykładu “Reaching for New Heights - The Past, Present, and Future of NASA's Space Exploration” i porozmawiaj w twórcą najnowszych kosmicznych technologii.
  • Scott Jenson z Google, od 25 lat specjalizuje się w UX i zarządzaniu strategicznym, opowie o przyszłości internetu rzeczy w prelekcji - “The Future IoT: Building Better Legos”. Spotkanie rzuci nowe spojrzenie na rozwiązania IoT, które przydadzą się nam tu i teraz.
  • Andrew Godwin z Eventbrite, prywatnie - zapalony pilot, a zawodowo - developer Django, poprowadzi wykład “Distributed Failure: Learning From Aviation”. To spotkanie dla tych, którzy chcą budować lepsze, szybsze i niezawodne systemy i mikroserwisy.
  • Fahim Kawsar z Nokia Bell Labs, na co dzień badacz w Pervasive Systems Research, poprowadzi wykład “Wearables AI & You”. To prelekcja dla tych, którzy pasjonują się nowymi technologiami, inteligentnymi gadżetami i AI.
  • Asim Hussain z Microsoft, zdobywał doświadczenie w Europejskiej Agencji Kosmicznej, obecnie Senior Cloud Developer - zdradzi najnowsze tajniki budowania skalowalnych aplikacji w wykładzie “How to scale an SPA to 1M views for $1?”.


Zdobądź najnowszą, praktyczną wiedzę na Code Europe w Warszawie:

11 ścieżek tematycznych: Cloud Computing, Data Science, DevOps & Architecture, Digital Transformation Solutions, Future & Inspire, Gamedev, IoT & Mobile Hardware, Java & Scala, Programming languages, Security & Testing, Tomorrow Web

150 światowej klasy prelegentów


Organizatorem konferencji programistycznej Code Europe jest Grupa Absolvent.pl. To już 4 edycja Code Europe, tym razem odbędzie się w 4 miastach: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i po raz pierwszy - w Poznaniu. Jesienią w wydarzeniu wzięło udział ponad 150 prelegentów z całego świata i tysiące programistów, chcących zdobywać najnowszą wiedzę IT dostępną na rynku.

Sprawdź agendę na stronie Code Europe.Profile pracodawców

Podobne wydarzenia