Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

C_tech #14 Convey

Wydarzenie:
C_tech #14 Convey
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Data:
30.10.2019 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Connectis_
Adres:
Al. Jerozolimskie 96
Agenda:
  • 18:00 – 19:00 - Convey - prosty przepis na mikroserwisy / Piotr Gankiewicz & Dariusz Pawlukiewicz


  • 19:15 - 20:15 - Wszechświat pełen zdarzeń / Krzysztof Owsiany


  • 20:15 – 21:15 Networking & Pizza


Opis:

Zapraszamy na #14 spotkanie w ramach grupy C_tech! :)


Na wszystkich gości czeka kawa z naszej wewnętrznej kawiarni, woda, zimne piwo oraz gorąca pizza.


Na meetupie do wygrania roczna, indywidualna licencja JetBrains!Convey - prosty przepis na mikroserwisy / Piotr Gankiewicz & Dariusz Pawlukiewicz


Systemy rozproszone od ostatnich lat znów zyskują na popularności, a wszechobecne narzędzia związane z szeroko pojętą infrastrukturą, wdrożeniem czy orkiestracją usług pojawiają się niczym grzyby po deszczu. Z czym jednak musi się zmierzyć programista, aby stworzyć swój własny mikroserwis, a następnie zintegrować go z pozostałymi aplikacjami? Czy ekosystem platformy .NET Core jest wystarczająco przyjazny i bogaty w biblioteki wspomagające rozwój takiej architektury? Na te oraz inne pytania poszukamy odpowiedzi w trakcie prezentacji.


Piotr Gankiewicz - Microsoft MVP, trener Bottega IT Minds, a na co dzień inżynier oprogramowania rozwijający klienta sieci Ethereum Blockchain w Nethermind. Zwolennik Domain Driven Design, CQRS oraz systemów rozproszonych. Kontrybutor open source i prelegent na konferencjach branżowych. Współtwórca platformy DevMentors.io.


Dariusz Pawlukiewicz - absolwent wydziału Cybernetyki na Wojskowej Akademii Technicznej. Miłośnik języka C# oraz platformy .NET Core. Entuzjasta DDD, CQRS oraz wszelkich zagadnień związanych z systemami rozproszonymi. Jeden z członków DevMentors.io. Microsoft MVP. Trener Bottega IT Minds. Współorganizator meetupu C_tech. Aktualnie pracuje jako Full Stack Developer w firmie Connectis_.Wszechświat pełen zdarzeń / Krzysztof Owsiany


Wszędzie są zdarzenia, reagujemy na nie, reagują na nie budowane przez Nas systemy. Jak wykorzystać zdarzenia do odkrywania wiedzy, procesów biznesowych. Czym jest Event Storming z podziałem na BigPicture i DesignLevel? Gdzie można go używać? Jak używać? Co daje nam używanie tej techniki? Czy zawsze potrzebujemy grupy by stosować? Porady dla prowadzących warsztat. Co to jest Event Modeling i jak wygląda/ Czy warto robić Event Storming samemu? A może zdalnie? Jak to można zrobić w domu? Na te i inne pytania zamierzam odpowiedzieć na mojej prezentacji.


Krzysztof Owsiany - jako dzieciak zakochałem się w programowaniu, a było to już ponad ćwierć wieku temu. Od tego czasu miałem wiele różnych związków językowo-technologicznych. Obecnie najmocniej rozwijam się w obszarach .NET w powiązaniu z DDD, Event Storming’iem, Clean Code, TDD. Continuous Development - tak można nazwać pasjonata IT dlatego ciągle się rozwijam i uwielbiam poznawać nowe technologie. Wyszedłem też do ludzi i występuję na różnych Polskich konferencjach meetup-ach, dzieląc się swoją wiedzą z innymi. Wiele wyjazdów na konferencję wyzwoliło we mnie chęć nagrywania podcastu After.conf. Nieco wcześniej powstał mój blog MrDev.pl. Poprowadziłem też kilkukrotnie devWarsztaty, co było bardzo pouczającym doświadczeniem.


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia

W bazie Crossweb nie ma nadchodzących wydarzeń dla tych parametrów.
Wiesz o jakimś wydarzeniu? Dodaj je proszę.